Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Moje fotki...
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Filmy i Zdjęcia
Calavera
Witam!
To jest mój pierwszy wpis i może nie powinien tutaj się znaleźć ale mam nadzieję, że mi wybaczycie

Jako fan wszelkich Evo i WRX-ów zamieszczam tutaj fotkę wykonaną przeze mnie na "jedynce" pod Toruniem. Autko było na polskich tablicach i było to jedyne Evo VII, jakie widziałem w życiu:( Tak na marginesie tym lewym pasem to frunął po horyzont



Wszelkie komentarze mile widziane



A tu pytanie... co to za samochód?!? Tak jakoś smutno wygląda, więc pstryknąłem mu zdjęcie, a do dziś nie wiem co to jest ((
gobla
JA TO EVO7 czesto widuje w Bielsku jak leci na Szczyrk

ale nie wiem skad ono jest
Jego opis byl kiedys w GT chyba dwa lata temu o ile sie nie myle
STREET
Fakt ... piękny wózek ten Lancerek ...
Sql
To Evo szefa Mitsubishi Polska.
Sql
Dosc dobra jakosc zdjecia co to za telefon?
Calavera
Pewno Cię rozczaruję, ale zdjęcie było robione aparatem cyfrowym... jakimś najtańszym i najprostszym modelem, kupionem zresztą już kilka lat temu, teraz już takich kamyczków nie sprzedają. Ale ważne, że łapie obraz
pingwin
nom i fajne ma magnezowe felgi to evo
rallyfan
to drugie autko to chyba triumph ale na 100 % pewien nie jestem , a evo rzeczywiscie piekne
Ha 44
Cześć To jest auto " firmowe" jednego z Azjatyckich dyrektorów w Polsce. No i cena jest fana a szczególną uwagę zwacają magnezowe felgi za 19000 zł i chlapacze które kosztują do tego samochodu 2153 zeta .


A co tam niech gadają !!!!
Raff
CYTAT("Sql":320q1dwy)
Dosc dobra jakosc zdjecia co to za telefon?


Cos czulem ze gafa bedzie...
vandal
Ten bialy to chyba NSU i to jezeli sie nie myle to z wanklem ))
Os_
Bardzo podobne (może to) stoi przy salonie Mitsu na Wrocławskiej w Wa-wie.
SCHUMI
PANOWIE, zmartwie was. Bo ten EVO to tylko wygłąd. Widuje go bardzo czesto i moge powiedzeć że wygląd to on ma ale pod maską jest jednostka napedowa dość mizerna. Widziałem go kiedyś w komisie, a teraza bryka po mieście. PS. to nie EVO.
zork
"jeśli nie evo to co?"
STREET
Mi się wydaje , że to na 100 % Evo ...
Zima
CYTAT("zork":1rov26v9)
"jeśli nie evo to co?":lol:


No właśnie??!!
Wydaje mi się, że widziałem to EVO już kiedyś w jakiejś gazetce, nie pamiętam czy to było GT czy co innego, ale tamto miało właśnie dodatki od Ralliart'a i zamieniony (chyba) tłumik.

SCHUMI, jeżeli to nie jest prawdziwe EVO, to co tam jest pod maską ukryte??
Wygląda na to, że wiesz.

Pozdrawiam.
STREET
No bo kto ładowałby w serie taki wygląd ...
Wolałbym , żeby samochód wyglądał jak seryjny a jeździł tak jak Evo ...
SCHUMI
Więc o ile się nie myle a moge to jednostka napędowa to 1800ccm. Ale podkreślam moge się mylić, ten (EVO) był do kupienia w komisie jakiś czas temu, przegladalem jego dane ale to było dosyć dawno. Jak spotkam jego właściciela to poinformuje was co tam dokładnie jest.
Z.A.D.I.R
IMO to jest Evo ,z tego co pisze @Calavera to jechał dosyc ostro a nie sądze żeby 1.8 powalało osiągami. I komu by sie chciało ładować do 1.8 pierdółki od Evo które kosztują tyle co normalny lancer?
Grzechos
To jest Evo, Japończyka szefa Mitsubishi Polska jak juz ktoś napisał!
Calavera
Jak to nie jest Evo, to co to może być? Chciałbym zauważyć, że seryjny Lancer wygląda zupełnie inaczej niż Evo... wątpię, żeby ktoś wymienił blachy, światła, dokleił koła, spojler, napisy etc. Jestem nieco nienormalny, ale bez przesady... EVO OD NIE-EVO TO JA JESZCZE ODRÓŻNIĘ

Dopisano po 7 minutach:

A tak poza tym, przód też miał całkowicie Evo (widziałem w lusterku najpierw). Jak dla mnie to oczywiste, że to 100% Evolution VII. I rzeczywiście w momencie zrobienia zdjęcia, ja miałem na liczniku ok. 90km/h (więc Evo wyprzedzając jechało szybciej), a kilkadziesiąt metrów dalej gość wdepnął nim dodatkowo tak, że zwinął asfalt i zgiął powiewem przydrożne drzewa, więc raczej elastyczność to on ma nieprzeciętną. Tak przyśpieszający samochód przy tej prędkości widziałem na drodze wcześniej tylko raz - czerwoną Corvettę pod Warszawą. Ja więc nie mam żadnych wątpliwości i nigdy w życiu nie słyszałem, żeby ktoś podrabiał seryjnego Lancera na Evo aż w takim stopniu. To by było conajmniej dziwne :/
Fawor
kurde, ale żeś koleś dowalił! to nie jest EVO?! Przeciez to jest pierwsze Evo, ktore uczestniczyło w premierze EVOVII w Polsce, jedyne żółte Evo w Polsce. Faktycznie nalezy do jakiegos prezesa. Było opisywane zarówno w GT, jak i w Auto Moto. Własnie mam przed sobą te artykuły.
pozdro
Grzegscvan
mi to faktycznie wygląda na evo ale jesli o to czy komu sie chce zmieniac 1,8 na wygląd evo to ptosze carisma 1,8gdi

Calavera
Tę Carismę to pokazywali w kilku czasopismach... no ale patrząc na to auto mimo wszystko widać, że to jest Carisma. Tak na "drugi rzut oka". Nie powiem, żebym był fanem tego rodzaju tuningu... No ale do stylu Evo to jej baaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo daleko (nie wspominając o tym, co się kryje pod maską).
Ha 44
To jest napevno Evo !
gobla
oj Schumi Schumi przyjedziesz na spot to pogadamy o tym evo bo to jest evo na pewno tio jest "EVO"

P.S. Shumi czyzby ci policja az tak w glowie pomieszala
jmm
CYTAT("vandal":j2yfy1bk)
Ten bialy to chyba NSU i to jezeli sie nie myle to z wanklem ))


NSU to nie jest na 100%

Raczej jakies auto made in GB albo z Japonii
hwojtek
CYTAT("Fawor":2gv6e7ag)
:shock: kurde, ale żeś koleś dowalił! to nie jest EVO?! Przeciez to jest pierwsze Evo, ktore uczestniczyło w premierze EVOVII w Polsce, jedyne żółte Evo w Polsce. Faktycznie nalezy do jakiegos prezesa.


Konkretnie to samochód służbowy Mitsubishi Polska oddany do dyspozycji prezesa Masatoshi Hasegawy. Stara siódemka, którą wszyscy znani mi dziennikarze motoryzacyjni wymarali podczas prezentacji prasowej.
SCHUMI
PANOWIE. Przykro mi ale macie racje z tym EVO. Przyznaje sie do błędu, co mogę powiedzieć, głupio mi. Kierowca tego EVO jak go widziałem poprostu nie pokazuje na co go stać, przynajmniej jak go widzę, i to mnie zmyliło bo myślałem że EVO więcej potrafi niż to co widuję. Tak czy siak, mój błąd.
is300
Wyglada mi to na Evo w 99%.
Chyba ze takie dobre kity w Polsce robia.
Na masce z tylu decal "Evolution"
Nowa Imprezka
Zima
CYTAT("is300":wl2y5lfh)
Nowa Imprezka


Lampy mi się nie podobają, reszta może być.
Masz może więcej info na temat nowego modelu??
mario q.
is300 masz moze jakieś zdjęcie od tyłu tego si???
Calavera
Wygląda jak zwykła Impreza po plastikowym face-liftingu. Tego typu zmiany to robią np. w klasie aut kompaktowych dla rodzin; jak dla mnie na WRXa to trochę za mało... gdzie jakiś styl? Charakterek? Polot? Zadziorność? Poprzednie modele to miały, u tego nowego nie widzę...
STREET
Oj tam ... znowu jakaś fotka od żółtków tak jak z nową suprą ... a słyszał już ktoś o wprowadzeniu czegoś do produkcji ???? Bo ja nie ... To poprostu kolejny pokazany w necie projekt ...
is300
CYTAT("Calavera":jb33qlp2)
Wygląda jak zwykła Impreza po plastikowym face-liftingu. Tego typu zmiany to robią np. w klasie aut kompaktowych dla rodzin; jak dla mnie na WRXa to trochę za mało... gdzie jakiś styl? Charakterek? Polot? Zadziorność? Poprzednie modele to miały, u tego nowego nie widzę...


Bo Impreza to nic innego jak Compact.
Ma to byc Face-lift ( Lato 2005 ) a nie nowy model





Jakisc nowy samochod Toyoty/Lexus
V10 cosc kolo 500hp
Calavera
CYTAT
Bo Impreza to nic innego jak Compact.


Jakby to miała być zwykła Impreza, to loOz... japoniec jak każdy inny. Ale mi chodzi o to, że to ma być ponoć WRX... :/ A jakoś mi bardziej przypomina Baleno, Thalię... albo po prostu zwykłą Imprezę. A ten przód to trochę mi Legacy zalatuje Ale może się przyzwyczaję
Dopisano po 2 minutach:

I tak więcej zmienili niż w Evo
bObOrObOl
CYTAT("Calavera":2g7jr6q4)
CYTAT
Bo Impreza to nic innego jak Compact.


Jakby to miała być zwykła Impreza, to loOz... japoniec jak każdy inny. Ale mi chodzi o to, że to ma być ponoć WRX... :/ A jakoś mi bardziej przypomina Baleno, Thalię... albo po prostu zwykłą Imprezę. A ten przód to trochę mi Legacy zalatuje Ale może się przyzwyczaję
Dopisano po 2 minutach:

I tak więcej zmienili niż w Evo


Przecież nie zrobią innej wersji WRX od innej, zwykłej Imprezy (nie licząc wlotu na masce i tylnego spojlera). Podobnie jak Evo, te samochody nigdy nie wyróżniały się designem, widocznie taka jest filozofia producentów - cała para idzie w parametry techniczne. A wyglądać to ma Eclipse.
mario q.
CYTAT("is300":2mbpm36o)
Bo Impreza to nic innego jak Compact.
Ma to byc Face-lift ( Lato 2005 ) a nie nowy model

A to dziwne... Powinni chyba się wstrzymac trochę i zrobić całkowicie nowe auto...

To już drugi face bedzie... Troche bezsensu...
is300
CYTAT("Calavera":233c47br)
CYTAT
Bo Impreza to nic innego jak Compact.


Jakby to miała być zwykła Impreza, to loOz... japoniec jak każdy inny. Ale mi chodzi o to, że to ma być ponoć WRX... :/ A jakoś mi bardziej przypomina Baleno, Thalię... albo po prostu zwykłą Imprezę. A ten przód to trochę mi Legacy zalatuje Ale może się przyzwyczaję
Dopisano po 2 minutach:

I tak więcej zmienili niż w Evo


Obojetnie jak bys patrzyl, zwykla Imprezka czy Imprezka WRX to jest prawie to samo (compact). Tyle ze te drugie to troche dlubniete z fabryki.
Jesli chodzi o wykaczenie, styl, indywidualnosc to jest czysta tandeta.
Ale glownie o to tu chodzi. Wiem ze mase kasy te auto w Europie czy nawet w Polsce kosztuje. Tutaj jak $23,300 za nowe WRX z 227hp, zwykla Imprezka RS 2.5L 160hp kosztuje $17,000.
Calavera
Tandeta, nie tandeta... jak na auto za taką cenę, to wykończenie może i można nazwać tandetnym. Ale chodzi mi o stylizację. Nie uważam, że auta drogie są ładne, a tanie brzydkie. Cena nie ma dla mnie związku z efektem wizualnym ogólnym. W każdym razie mnie się poprzednie WRXy bardziej podobały wizualnie, a ten ma przód jak doklejony z innego samochodu :/ Skoro poprzednie WRXy były dla mnie fajne, to po prostu ciężko mi przełknąć to, że nowy mi się na razie nie podoba za bardzo. A jeżeli chodzi o zależność między Imprezą zwykłą a WRXem, to wiem, że oba są prawie takie same stylizacyjnie. Ale tak czy inaczej nie patrząc na silnik i podzespoły - WRX mi się podobał, a zwykła Impreza mnie nie kręciła i nie kręci. I o ile pozwolę na to, żeby zwykła Impreza mnie nie kręciła (bo to auto nie musi), o tyle WRX ma mną wstrząsać na sam widok, jak to czynił do dziś... Ot, tyle od siebie POZDRAWIAM!
STREET
CYTAT("is300":vptoge8b)
CYTAT("Calavera":vptoge8b)
Wygląda jak zwykła Impreza po plastikowym face-liftingu. Tego typu zmiany to robią np. w klasie aut kompaktowych dla rodzin; jak dla mnie na WRXa to trochę za mało... gdzie jakiś styl? Charakterek? Polot? Zadziorność? Poprzednie modele to miały, u tego nowego nie widzę...


Bo Impreza to nic innego jak Compact.
Ma to byc Face-lift ( Lato 2005 ) a nie nowy model





Te autko przypomina mi skrzyżowaną suprę z nową celicą ... Więc lexus to nie będzie ... oni nie robią kanciaków

Jakisc nowy samochod Toyoty/Lexus
V10 cosc kolo 500hp
darkcrovax
nowe swiatla w subaru sa ohydne, wole jednak obecne
dunker11
CYTAT("Grzegscvan":1y1nbu69)
mi to faktycznie wygląda na evo ale jesli o to czy komu sie chce zmieniac 1,8 na wygląd evo to ptosze carisma 1,8gdi
[/img]

No ale w tym wypadku chawalą się, że tam jest silnik 2.0T 200KM Volvo.
Czyli nie tylko wygląd.
Rodzyna
Takie autko piękne widziałam wczoraj na ul Krochmalnej , tylko że...niebieskie ale nawet skrzydlo identycznie zrobione i to autko ciemno niebieskie było na takich dziwnych nie polskich blachach....aż nie szyja potem bolala tak za nim patrzylam
Matey
CYTAT("is300":3lozny2h)



Jakisc nowy samochod Toyoty/Lexus
V10 cosc kolo 500hp


To jest nowa Supra ponoc, czytalem wczoraj w jakiejs gazecie i byly te same fotki... I ma miec okolo 360 KM z silnika o pojemnosci cos kolo 3 litrow
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.