Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Audi TT 1.8T by PromotoR
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Projekty i modyfikacje aut
Miniac
Teraz kiedy "kazdy" modyfikuje 1.8T taka modyfikacja nie zaskoczy, ale zamieszczam ja dla dwoch powodow po pierwsze zeby pogratulowac tym co za normalne pieniadze modyfikuja te silnik do jazdy na codzien z sukcesami, a po drugie by oswiecic tych ktorzy juz sie nasluchali o 400-500KM 1.8T VW i mysla zo musi byc dziecinnie proste robic 300KM z 1.8.. no wiec nie jest - nie w tym silnku, przy takiej elektornice. Kilka spraw mnie jednak zaskoczylo, cos napewno jeszcze zaskoczy.

Dobra - zestawik (oczywiscie nie caly) wyglada tak...



jak jezdziesz tym samochodem to droga wyglada tak...



jak kogos miniesz to on widzi Cie tak...



a pod noga w zaleznosci jak sobie przelaczysz masz moc o tak(a)..



wiecej, ale nie za duzo mozesz sobie obejrzec tutaj

[url:szvpbbka]http://www.promotormocy.pl/samochod.php?lp=52[/url:szvpbbka]
LIO
Brawo
Mysle ze to bardzo przyjemny miejski samochodzik , który moze niejednego zaskoczyc. A co do poniesionych nakladów finansowych, to chyba osiagniety efekt jak najbardziej oplacalny
Young fan Tuning
To to, to jest oska ! Szkoda ze nie qauttrowka

Przyjemne autko do szybkiego lansu
Miniac
To nie oska - juz lepiej?
Young fan Tuning
hmm fakt ale ze mnie fujara, myslalem ze ona podjezdza na rolki ale od innej strony , tak ze ryj idzie na dwor, a przeciez zawsze jest odwrotnie, a ta TTka zwyczajnie sobie stoi
Artic
Miniac jakie klopoty mieliscie z elektroniką??

PS jako ze dol jest chyba seryjny to nie obawiacie sie ze 400 niutkow przy 3800obr to jednak zbyt wiele dla ori korb??

Artic
Sql
Gratuluje! Samochod robi naprawde niesamowite wrazenie na zywo... az sie chce miec takie TT!

Ja tylko uwazam ze teraz trzeba koniecznie zweryfikowac osiagi organizujac wyscig miedz TT Pawla a S3 znajomego zrobionym na 300 koni przez JD Engineering.

Polish tjuning 300 PS vs 300 PS aus Nederland!
frankie
CYTAT("Miniac":6putmike)
To nie oska - juz lepiej?


wykres naprawde robi wrażenie
TZ
ta TT jest z Wroclawia?
djderill
Miniac a od kiedy u was jest hamowania 4x4
leon20vt
Odpinasz wtyczkę Haldexa i masz ośke
ctv
Gratuluje auta,no i wkoncu wiadomo jaka moc
Jakie turbo tam siedzi,czym to jest sterowane ? co z katalizatorem? i wydechem
TJung
Zachwycacie sie autem, a nikt nie pochwalił tego "kabaretowego" opisu Miniaca. Niezłe poczucie humoru

Edit: dzis sobie poczytałem na stronie Promotora opisy projektów. Ale ubaw ! Zwłaszcza opis Subaru Pentagram jest mocny. Teskty typu "skorzystaliśmy ze sprawdzonej metody 'sticker tuning'..." mnie rozbroiły. Brawo !
KingpiN
...
mario q.
Czym to wysterowane jest?
Sebastianek
ta TT jezdzi po Lublinie
Buncol
musiales odkopywac temat z gurdnia, zeby nam o tym poweidziec?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.