Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Znalezisko na parkingu
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Off-topic
drukam
Hej, znalazłem coś takiego jak wracałem do domu. Leżało na przydomowym parkingu. Nie jestem pewny czy pochodzi to z auta bo wcześniej nie widziałem takiej rzeczy. Wie ktoś może co to może być?
Maxim555
Ciężko w to uwierzyć, ale właśnie wpisałem w wujka google "pirotechniczny odcinacz napięcia" i wywaliło mi bezpiecznik w domu i wszystko zgasło. Przypadek? biggrin.gif
Nie wiem co to, ale z chęcią się dowiem.
Nanab
Element mocowania linii napowietrznej, takim mocowaniem miałem podłączony telefon/internet w domku.
xxMAXIMxx
Dokładnie, to napinacz do kabla telefonicznego samonośnego.
_adams_
CYTAT(drukam @ Sun, 17 Apr 2022 - 17:15) *
Hej, znalazłem coś takiego jak wracałem do domu. Leżało na przydomowym parkingu...


Ja pierdolę, na forum o szybkich i mocnych autach opisujesz śmieci znalezione po drodze... Może jeszcze jedź do lasu, przywieź parę worów i też tu wrzuć...? wink.gif

Od czego na tym forum są moderatorzy???
Leo
o k..wa biggrin.gif
The Driver
Może kolega zwyczajnie znalazł to u siebie na podjeździe, i się zastanawia czy jemu albo komuś ze znajomych odpadło coś z auta ? Dział faktycznie nie najlepszy, ale żeby od razu gonić po śmieci do lasu biggrin.gif
CZUCZU
CYTAT(_adams_ @ Wed, 20 Apr 2022 - 07:35) *
Ja..

Od czego na tym forum są moderatorzy???

Zaraz od czego, sam nie wiedziałem co to. Wywiady w zakładach pracy, fejm, gorące laski wołające o-admin sr.pl. robota marzeń.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.