Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: większe hamulce mazda 6 MZR
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Japanese Performance
garnuch
Czy ktoś z was orientuje sie z czego można zaadoptować większe tarcze i zaciski do mazdy 6 z 2010 roku 2.2 D, seria ma 300 mm a kolezka chciałby coś większego pokroju 330 lub 340 mm, coś mi mówił ze z MPS-a pasuje ale bardzo cięzki dostep
Dziku
A to nie jest pokrewne do mondeo mk4? Był tu parostronowy temat o heblu do forda....
garnuch
temat już ogarniety, zakładam z megane RS 4 tłoki, 345 mm tarcze i dorobione zostały adaptery, jutro bedę montował zobaczymy jak to będzie hamowało
radzio_gsi
jak coś to z rx8 powinno być w miarę bolt on
mlody1921
CHyba rx8 m 320 i chyba gg mps ma 320, ponoć do 6 mps pasuja zaciski z EVO 4tłok
garnuch
odswiezam troche temacik, heble hamują niebo lepiej, lecz jakoś długo reraguje pedał hamulca, i nie jest jakoś zbytnio twardy, stawiam na za słabą pompę hamulcową, czy ktoś podpowie z czego pompę założyć jakąś większą lub może są jakieś aftermarketowe które pasują do tej mazdy??
mlody1921
Ja robiłem swap w Mx3, z 256 na 280 z GG, w GG wiekszy sporo tłoczek i też był elekt że hamulec był w połowie, zmiana pompy i serwa i super, na co zmieniłeś na 320 mps ? to patrz za pompą z mps albo Rx8
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.