Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z Audi a6 c5 2.7 biturbo
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
PanReciu
Witam, nie wiem czy dobrze trafiłem jednak mam problem z którym nie mogę sobie poradzić oraz nie znalazłem nigdzie odpowiedzi. Problem z audi 2.7 bit polega na świecącej sie cały czas kontrolne esp i abs, dodatkowo auto nie odpala.
Mis
VCDSa masz?
Jeśli nie to oddaj auto do elektryka/speca od swapów vag do zrobienia, zapłać, odbierz gotowe.
LCQ
Tak jak kolega wyżej napisał. Ogólnie to nie próbowałeś czegoś podłączać, co mogło to spowodować? nagle auto nie odpala jakby niby nic? Nie masz jakiegoś dodatkowego zabezpieczenia w aucie od immo?
_adams_
Miałem kiedyś to samo w A4 B5. Ciężko było o kogoś kumatego, elektryk w Skodzie mi to naprawił, jakiś przekaźnik nie łączył i były luźne styki w module ABS.
PanReciu
Ogólnie sprawa wyglada tak: auto dalej nie odpala zaczytane błędy vcp to błąd magistrali danych, brak połączenia między zegarami a ecu oraz pompa abs a ecu. Sterownik wyciągnięty na stół czyta go ktag. Wgrana fabryczna mapa ponieważ przed usterka była zagrana z decat. Jutro zobaczę przekaźniki jak pisał Pan niżej.
marszall
Błąd VCDS? A łączysz sie chociaż z "01"?
PanReciu
CYTAT(marszall @ Thu, 14 Oct 2021 - 23:36) *
Błąd VCDS? A łączysz sie chociaż z "01"?

Łączy się ze normalnie ze wszystkimi sterownikami. Jednak cały czas działała pompa paliwa, sprawdziłem przekaźniki i przekaźnik 372 jest uszkodzony. Dodatkowo po odpieciu przekaźnika ukazał się błąd ciśnień doładowania poziomu paliwa w baku położenia walka rozrządu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.