Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kanada - daily za 8-13k CAD
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Off-topic > Kupujemy samochód eksploatacyjny
wajcha
Witam.

Przeprowadzam się w grudniu na rok do Kanady i będę tam potrzebował jakiegoś auta. Budżet tak około 10k CAD.

Fajnie by było poczuć trochę ameryki dlatego wstępnie brane pod uwagę są:
-CTS drugiej generacji
-Pontiac G8
-300C
-Charger

Niestety wszystkie raczej z V6 niż V8 w tym budżecie. Pickupy, SUVy, Coupe też wchodzą w grę.

Kompletnie nie orientuję się w amerykańskiej motoryzacji i nie wiem czy te V6 są w miarę sensowne?

Czy może lepiej nie kombinować i wziąć Camry/RAV4/Corolle żeby mieć święty spokój? Niestety nie będę tam miał nikogo z narzędziami, ani garażu żeby cokolwiek samemu pogrzebać.

Z tego co patrzyłem infiniti G37 mają spoko ceny to może w tę stronę uderzyć (lubię RWD)?
flapjck1
stary bedziesz na miejscu to bedziesz widzial co tam mozna kupic, skad my mamy wiedziec z pozycji EU co tam mozna ciekawego wyhaczyc?
wajcha
Jest tu trochę osób które siedzą w amcarach, jest wydzielone podforum dla muscle cars (nie samochodów eksploatacyjnych, dlatego dodałem temat tutaj), więc może ktoś coś podpowie.
flapjck1
taaak ale raczej sie patrzy pod katem tego co mozna uplynnic szybko/dobrze

a bedac tam kupujesz za kilka tys jakiegos nudnego sedana z japonii albo korei ktory w europie ma 1,0t a tam ma 3,5l v6 i sie nie martwisz niczym
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.