Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: e36 328i Nürburgring
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Filmy i Zdjęcia
AleksyE36
Cześć,

podsyłam link do filmu z ostatniego wypadu na północną pętlę moim e36. Auto budowane i modyfikowane z myślą o złamaniu 8 minut. W tym roku się nie udało, chociaż Racechrono pokazywało optimal na poziomie 8:04.

e36 328i Nurburgring

pawel934
Super. Porządny czas. W końcu kiedyś muszę się z Wami na ten Ring wybrać, ale co wyjazd różnica między nami się powiększa biggrin.gif
Skiba
Opisz prosze budowe w dziale projekty wink.gif
AleksyE36
Pewnie, wrzucę opis niebawem
nomad66
Czy mi się wydaje, czy lekko wilgotny tor?

Czekam na opis auta!
AleksyE36
Prześwietliło obraz, jak wyciągnąłem kontrast, to faktycznie powstało takie złudzenie. Było sucho, około 20°C.
Alex_R53
najsssss cool.gif
InnyLogin
Dobrze się to ogląda. Ponad 100 okrążeń godne pogratulowania.
Yaca
konkret jazda i świetny wynik! wrzuć opis samochodu bo spec wyglada ciekawie - ratio moc/waga vs. wynik wyglada świetnie

ps. do ilu kręci się ten motor? mam skrzywienie do wysokich rpm a tutaj nie słychać za często góry (oczywiście mam świadomość że często płynność jest ważniejsza niż ciśnięcie do odcięcia każdego biegu.... zwłaszcza na ringu)
AleksyE36
CYTAT(Yaca @ Sun, 03 Oct 2021 - 09:11) *
konkret jazda i świetny wynik! wrzuć opis samochodu bo spec wyglada ciekawie - ratio moc/waga vs. wynik wyglada świetnie

ps. do ilu kręci się ten motor? mam skrzywienie do wysokich rpm a tutaj nie słychać za często góry (oczywiście mam świadomość że często płynność jest ważniejsza niż ciśnięcie do odcięcia każdego biegu.... zwłaszcza na ringu)


Ogólnie te silniki nie kręcą się specjalnie wysoko. U mnie odcinka przesunięta jest chyba na 6800, do tego dyfer jest względnie krótki i po GPSie zamykam 220 km/h.

Opis auta wrzucę niebawem. W takiej specyfikacji, na miękkiej sprężynie (bo teraz zawias jest za twardy) jakiś wjeżdżony Niemiec poleciałby tam 7:50, także zapas jest jeszcze spory.
InnyLogin
Czy zawieszenie silnika, skrzyni jest ok? Wajcha mocno się wychyla.
kompot
CYTAT(InnyLogin @ Sun, 03 Oct 2021 - 12:20) *
Czy zawieszenie silnika, skrzyni jest ok? Wajcha mocno się wychyla.

To chyba luz na mechaniźmie, bo nie wychyla się dodając/ujmując gazu tylko w zakrętach.
AleksyE36
CYTAT(InnyLogin @ Sun, 03 Oct 2021 - 13:20) *
Czy zawieszenie silnika, skrzyni jest ok? Wajcha mocno się wychyla.


Poduszki wszystkie są świeże, a od skrzyni poliuretanowe. Skrzynia już ledwo zipie, luz straszny się zrobił gdzieś wewnątrz, w wybieraku. Nawet wymiana wszystkich elementów w środku nic nie poprawiła.
KrolMacius
Piękne auto samo w sobie, sam trzymam moje E36 sprawne (chociaż używam jedynie na wyjazdy rowerowe z bagażnikiem), na ciężkie czasy - a te już w krótce.
Jedyne które kocham bardziej to M3 za to jak przyjemnym jest samochodem i E39 za niezajeżdżalność i bycie świetnym kompanem
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.