Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Bentley Continental GT
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Chcę kupić auto, kupiłem auto
bird13
Może ktoś ma wiedzę w temacie i mi pomoże, Continental GT W12 rocznik 2003 lub 2004 w jakim stopniu pokrewieństwa silnikowo jest z równolatkiem phateonem/a8/touaregiem?
Kolokwialnie mówiąc chciał bym naprawić taki silnik z continentala za pomocą allegrowych części z vw/audi ale nie mogę znaleźć żadnych servisówek do tych silników.
Doczytałem że servis nie przewiduje napraw dołu silnika i że panewki to mogę sobie dorobić (i tu pytanie w jakiej firmie polecacie?).
Dla ludzi co zawsze znajdą powód do zmiany tematu, mam odpowiednie narzędzia do pomiarów i nie mam zamiaru montować nic na "pałę" , brak mi tylko wiedzy.
I dziękuję za rady typu "kup korbowód czy co tam Cię interesuje i sprawdź sam" puki co nie mam benka, rozważam tylko możliwości.
olozwirski
Obawiam się że sam dół silnika jest inny. Bentley jest doładowany i powinien mieć co najmniej inne panewki, korby i tłoki.
Nie mam nic na poparcie tej teorii.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.