Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Bugatti bolide trafia produkcji
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Filmy i Zdjęcia
rwtnt
https://wrc.net.pl/mh-tego-nikt-sie-nie-spo...-w-pebble-beach

Widać powstaje f40 21 wieku... Tak w oderwaniu od propagandy elektryków, ciekawe kiedy rimac zrobi elektryka ważącego bliżej tony niż ponad dwie....
piwo
to ma klatke homologowana?
rwtnt
nie mam pojęcia czy ma homologowaną klatkę wink.gif, ale jestem ciekawy czasu na nurbie i innych parametrów w realnym świecie.
piwo
pytanie czy w realnym swiecie gdzies bedzie mogl jezdzic jesli nie ma klatki a ma slicki.
mihau_dst
pewnie będzie to coś na zasadach jak w Ferrari FXX
[Yossarian]
To nie ma jeździć, to ma stać w garażu kolekcjonera i nabierać wartości wśród innych kolekcjonerów tongue.gif
Bio
CYTAT(piwo @ Fri, 13 Aug 2021 - 12:29) *
pytanie czy w realnym swiecie gdzies bedzie mogl jezdzic jesli nie ma klatki a ma slicki.

Monokok? Podejrzewam, że "przedział pasażerski" jest tak zrobiony, że klatka spełniała by rolę kosmetyczną.

To i tak zabawka dla obrzydliwie bogatych ludzi. Taki, jak będzie chciał pojechać na slicku, pojedzie na slicku.
cowboy
dokładnie...
jaka klatka w bolide wink.gif
MadeInPoland
Moze i pojedzie na slicku ale nie w Poznaniu smile.gif Juz tam znajda jakis powazny argument zwiazany z bezpieczenstwem. Ja czekam na realne osiagi tego auta ja drodze i torze
Bio
CYTAT(MadeInPoland @ Sun, 15 Aug 2021 - 10:23) *
Moze i pojedzie na slicku ale nie w Poznaniu smile.gif Juz tam znajda jakis powazny argument zwiazany z bezpieczenstwem. Ja czekam na realne osiagi tego auta ja drodze i torze

jest spora szansa, że właściciel Bolide nawet nie będzie wiedział co to Tor Poznań biggrin.gif
jackkpl
CYTAT(Bio @ Sun, 15 Aug 2021 - 12:35) *
jest spora szansa, że właściciel Bolide nawet nie będzie wiedział co to Tor Poznań biggrin.gif

Albo co to tor... wink.gif
Bio
CYTAT(jackkpl @ Sun, 15 Aug 2021 - 12:56) *
Albo co to tor... wink.gif

to może kojarzyć, bo przecież "wpieprzał małże w Monaco, jak tam jakieś gokarty darły japę" biggrin.gif
Aval
Dywagacje o homologowanej klatce w tym samochodzie są o krok od dyskusji czy da się założyć do tego LPG. Litości biggrin.gif
jackkpl
CYTAT(Aval @ Thu, 19 Aug 2021 - 23:33) *
Dywagacje o homologowanej klatce w tym samochodzie są o krok od dyskusji czy da się założyć do tego LPG. Litości biggrin.gif

Może nie jesteś w temacie, ale na tor Poznań bez glejtu FIA nie wjedziesz obecnie , chyba że cywil na cywilnej oponie.
cowboy
a jak wjezdza bolid na TP ? wink.gif
przecież to ma monokok
jackkpl
CYTAT(cowboy @ Fri, 20 Aug 2021 - 11:36) *
a jak wjezdza bolid na TP ? wink.gif
przecież to ma monokok

Ma homologcje fia. Bez homo se nie wjedziesz. Stare konstrukcje,które miały homo fia też mogą.
Aval
CYTAT(jackkpl @ Fri, 20 Aug 2021 - 10:58) *
Może nie jesteś w temacie, ale na tor Poznań bez glejtu FIA nie wjedziesz obecnie , chyba że cywil na cywilnej oponie.


Doskonale sobie z tego zdaję sprawę, tylko że nie bardzo widzę związek między TP a tym Bugatti wink.gif

Zresztą napisał to już Bio:

CYTAT(Bio @ Sun, 15 Aug 2021 - 12:35) *
jest spora szansa, że właściciel Bolide nawet nie będzie wiedział co to Tor Poznań biggrin.gif
Honada
Panowie, zapytam bo nie jestem w temacie. Na TP nie można wjechać autem na slickach jeśli nie ma ono od razu klatki z homologacją FIA? Tylko cywilne auto na cywilnych oponach?
srbenda
Tak.
Nie jestem pewien co do homologacji klatki.
jackkpl
CYTAT(Honada @ Sat, 21 Aug 2021 - 13:19) *
Panowie, zapytam bo nie jestem w temacie. Na TP nie można wjechać autem na slickach jeśli nie ma ono od razu klatki z homologacją FIA? Tylko cywilne auto na cywilnych oponach?

Auto z klatka z zał j przed 2020 bedzie mógło na slicku. Z nowo robionymi wozami jest ciężko,od 2020 są zmiany co do budowy klatki. Pinin może coś więcej powie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.