Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nitrous Express
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
Łukasz87
Witam Wszystkich, jako że to mój pierwszy post na forum pozdrawiam zajawkowiczów.

Temat prosty aczkolwiek wystąpiły komplikacje.
Zainstalowałem w Hondzie mokre nitro wszystko działa wtryskiwacze reagują samochód gotowy na jazdę próbną jednak że butla NX 4,5 Kg która posiadam jest pusta...
Jestem z Częstochowy i nie mogę znaleźć nikogo kto byłby w stanie mi ja napełniać czy może tu na forum trafię na pomoc? Pozdrawiam
siewcu
Pierwsza lepsza firma z gazami medycznymi.
Łukasz87
Niestety nie, pani od gazów powiedziała mi że może moja butle wymienić na twchniczną lub wysłać do Chorzowa do pełnienia ale nie gwarantuje Zenona wróci z powrotem gdyż w zamian za nią mogę otrzymać butle techniczna. Druga firma u mnie w mieście stwierdziła że przez nypel tudzież zatyczkę od purge całe nitro pójdzie w powietrze bo to zły zawór i też nie napełnia ..
Butla to NX 10lbs(4,5kg)
Driftman
Musisz się dogadać z właścicielem Linde Gaz ( gazy techniczne). Jak obiecasz źe będziesz napełniał cały czas to sprowadzi dużą butlę nitro z której będzie Ci ją napełniał. Kiedyś kolega dogadał się u nas w Siedlce.

Musisz wiedzieć że są róże podtlenki o różnej czystości, chyba z pięć rodzai. poczytaj..podzwoń. Ewentualnie szukaj w firmach tuningowych, są fakie co napełniają.
Łukasz87
Dzięki Driftman, jest to opcja w rozrachunku na pewno wychodzi dość tanio, jednak napisał do mnie Ziuzio z forum i on zadeklarował się że będzie mi pełnić butle w niezłych pieniądzach myślę że bez zamoty więc na razie sprobuje w te strone.
Pozdr
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.