Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Mustang i alternatywy
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Chcę kupić auto, kupiłem auto
Guziken
Cześć,

Dawno nie logowałem się na forum, ale często przeglądam ten dział z ciekawości. Od 3 lat jeżdżę F30 330i z xDrivem. Jestem bardzo zadowolony z samochodu, ale czasem nachodzi mnie okazja na zmianę na coś ciekawszego. Pomyślałem o Mustangu, ze względu na brzmienie V8. Interesuje mnie zakup nowego egzemplarza, na Otomoto widziałem, że jest sporo Bullittów jeszcze z 2019 roku, czy ktoś wie dlaczego się nie sprzedają?

Pytanie czy ktoś z forum mógłby polecić do którego dealera najlepiej uderzyc? Próbuję umówić się na jazdę próbną, jestem z Warszawy ale po zakup mogę pojechać właściwie gdziekolwiek w Polsce.

Ostatnie pytanie to jakie alternatywy istnieją do powiedzmy 280k? Nowe M240i średnio mi się podoba, słyszałem, że na M340 można dostać super rabat, czy to dalej aktualne i czy na M440 również możliwe? Myślę również o poczekaniu na M2 bo nigdzie mi się nie spieszy, obawiam się najbardziej tego co BMW wymyśli z ceną wink.gif

Dzięki!
Robert
Type-R
Z4 G29?
Rezor
Jak chcesz coś z amerykańskim v8 to camaro, charger, challenger, corvette. Fordowskie v8 brzmią średnio smile.gif
Guziken
Z4 całkiem mi się nie podoba, wolałbym już M440.

@Rezor, mi się brzmienie Mustanga podoba, pewnie masz rację, że konkurenci brzmią lepiej ale spojrzałem na szybko i są sporo drożsi - nie zapłaciłbym 330k za Camaro...
marcin s.
Stinger polift - 240tys
Honada
Stinger GT i Giulia Veloce (Q jest trochę za drogą).
piwo
Guziken
Dzięki za odpowiedzi!

Umówiłem się na jazdę testową za tydzień, nie mam żadnego doświadczenia z amerykańską motoryzacją zza kierownicy, zobaczymy czy przypadnie mi do gustu smile.gif

Co do innych propozycji:
- Stinger GT - nie widzę dużej wartości w przesiadaniu się z mojego BMW do lekko już leciwej Kii
- Giulia Veloce - piękny samochód, ale tutaj to przesiadka z 2.0T AWD do 2.0T AWD, wolę oszczędzić pieniądze na konkretniejszą przesiadkę
hubi91
Ale.jakie masz wymagania.
W cenie 200k (z groszem)nowe V8 to Mustang nie ma konkurencji, ale coś za coś.
Zacząłbym od przejechania się, pytanie czy ma być manual czy automat. Ja jeździłem automatem i samochód zrywny, głośny, ale dla mnie jeździło się jak kanapą (nie samochód stricte pod kierowcę który lubi ostrą jazdę), ale do spokojnego przemieszczania się i bulgotu V8 jak najbardziej...
piwo
Można też coś takiego
https://spidersweb.pl/autoblog/hyundai-ioniq-6-zdjecia/

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.