Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Toyota MR2 Silesia Ring - 1.48.428
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Filmy i Zdjęcia
done4


jackkpl
To Twój przejazd? Dobre przeciążenia w zakrętach i fajnie biegi chodzą.
Yaca
Tomek to b. szybki driver a to dopiero pierwszy jego kontakt ze slickiem
done4
CYTAT(jackkpl @ Mon, 14 Jun 2021 - 18:44) *
To Twój przejazd? Dobre przeciążenia w zakrętach i fajnie biegi chodzą.

Chciałbym.
Więcej o aucie:
http://www.jdm-option.pl/forum/viewtopic.p...asc&start=0
Andrzejsr
Poprzedni czas 1:53 a teraz 1:48 no chyba nie tylko slicka zasługa , niezły przeskok!!

Często są rozważania czy jechać na odcince na końcu prostej czy na chwilkę jeszcze zmienić bieg w górę żeby zaraz redukować, tu ewidentnie widać że jazda na odcince ma swoje zalety. I bez lewej nogi a szybko.

Na jednym z wcześniejszych filmów - fajne umiejscowienie telefonu z Racechrono wink.gif

I shifter porządny widać precyzyjny.

No ale _ pięć_ sekund od poprzedniego rekordu łał!

jackkpl
CYTAT(done4 @ Mon, 14 Jun 2021 - 20:25) *


Czasem coś tam czytałem o tym wozie. Dobrze, że w końcu jest ogarnięte zawieszenie.

CYTAT(Andrzejsr @ Mon, 14 Jun 2021 - 20:32) *
Poprzedni czas 1:53 a teraz 1:48 no chyba nie tylko slicka zasługa , niezły przeskok!!

Często są rozważania czy jechać na odcince na końcu prostej czy na chwilkę jeszcze zmienić bieg w górę żeby zaraz redukować, tu ewidentnie widać że jazda na odcince ma swoje zalety. I bez lewej nogi a szybko.

Na jednym z wcześniejszych filmów - fajne umiejscowienie telefonu z Racechrono wink.gif

I shifter porządny widać precyzyjny.

No ale _ pięć_ sekund od poprzedniego rekordu łał!

Dobry slick vs jakieś przeciętne semi tyle daje.

CYTAT(Yaca @ Mon, 14 Jun 2021 - 19:30) *
Tomek to b. szybki driver a to dopiero pierwszy jego kontakt ze slickiem

Nie znam Tomka osobiście, ale jak ktoś ogarnia dobrze semi slicka, to zmiana na slicka to tylko formalność.
WojtekMR
będę adwokatem Tomka....
auto od zeszłego roku straciło około 150kg,
w niedzielę były świetne warunki, na r888 czas zrobiony 1,52
po przesiadce na slick 1,48
niestety był straszny tłok, jakieś mini cooper nauka jazdy i naprawdę na dwie sesje na slicku (używany michelin 200/240) chyba 4 kółka były do zrobienia czasu stąd spory niedosyt bo można było drylować czasy
wydaje się że trochę trzeba jeszcze popracować nad przodem co by lepiej skręcał i jednak szerszy slick... 18? bo w 17stce trochę bieda z dostępnością
mystek
Gratki, oglądałem onboard, jest pięknie smile.gif ogarnąłeś ten zawias, co Cię wkur...?
jackkpl
CYTAT(WojtekMR @ Tue, 15 Jun 2021 - 07:23) *
będę adwokatem Tomka....
auto od zeszłego roku straciło około 150kg,
w niedzielę były świetne warunki, na r888 czas zrobiony 1,52
po przesiadce na slick 1,48
niestety był straszny tłok, jakieś mini cooper nauka jazdy i naprawdę na dwie sesje na slicku (używany michelin 200/240) chyba 4 kółka były do zrobienia czasu stąd spory niedosyt bo można było drylować czasy
wydaje się że trochę trzeba jeszcze popracować nad przodem co by lepiej skręcał i jednak szerszy slick... 18? bo w 17stce trochę bieda z dostępnością

Niestety tak jest często. Ja pamiętam imprezy TPTD, gdzie cały dzień były 4 czyste okrążenia. Natomiast dla samej nauki nie jest to problemem.
Na Extremie czy innym topowym semi pewnie 1:50 by zachaczył na tej Silesii.

Nie ma problemu z dostępnością slicka w 17, ale trzeba kupić nowy smile.gif.
tommi01
cześć wszystkim
w tamtym roku zrobiłem 1.53.7 przy wadze 1000kg bo musiałem jezdzić z pełnym bakiem

w tym roku mr waży około 860kg ( jeszcze nie byłem na wadze ) ustawienia auta takie same jak rok temu bo chciałem sprawdzić co dało zmniejszenie wagi .
na starych r888 od razu zrobiłem 1.52 ale słabo kleiły i tłok mega duży ... na extreme myślę że spokojnie 1.50 do zrobienia
co ciekawe wrzucam 6 bieg ale prędkości takie same na prostej jak rok temu blink.gif

CYTAT(mystek @ Tue, 15 Jun 2021 - 08:15) *
Gratki, oglądałem onboard, jest pięknie smile.gif ogarnąłeś ten zawias, co Cię wkur...?


juz pod koniec tatego roku było spoko . teraz chyba jest za twardo hehe


slicki używki pierwsza jazda w życiu jakoś mnie to nie powaliło na kolana i wydawało mi się że na semi przód kleił dużo lepiej ... przód cały czas jechał prosto (może to przez uzywane slicki ) w domu oglądałem opony i z przodu od strony wew jest naklejone gumy zew strona czysta . czyli pewnie za mały negatyw bo jezdziłem na 2.5 stopnia . Na slicka pewnie trzeba spróbować -3
trzeba nabrać większej pewności do slicka i odwagi iść grubiej
Plan na ten sezon to 1.45 na silesi 255km 860kg biggrin.gif
WojtekMR
https://www.youtube.com/watch?v=EeW-MfhvZUI
tommi01
https://youtu.be/eD7TxmQcVbc

w sierpniu atak na 1.44 biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.