Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Śruby pływające a dynamiczna jazda
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
blaszkaxd
Cześć wink.gif
Szukam nowych felg do siebie,niestety nic na 5x110 ciekawego z ET większym od 40 nie moge znaleźć.
Myślę nad kupnem felg z rozstawem 5x108 lub 5x112 i wrzucenie do tego śrub pływających.
Jak to ma się do dosyć szybkiej jazdy?
Ma ktoś jakieś doświadczenie,czy może lepiej zostać przy 5x110 i nie kombinować smile.gif
16vg60
Jeśli centrowanie jest prawidłowe i stabilne to nic się nie dzieje i nic nie stanie
tomeczekcbr
Peugeot i Citroen fabrycznie do alufelg ma śruby z płaskim łbem i podkladką. Nie centruja się na srubie. Na dodatek średnicę m12 i drobny zwój. Generalnie z nich nie należy brać przykładu ale dziala, koła nie odpadają.
dany_47
Dużo czasu szukałem info na ten temat. Pytałem wszystkich ludzi, których znam i którzy są związani z jakimikolwiek sportem motorowym. Na śrubach pływających jeżdżą różne wyścigi, drift i nikt nie zwracał uwagi na jakieś "skutki uboczne"
Tylko dobre śruby kup. Nie jakieś low cost.
Ja znalazłem EIBACH w dobrej kasie. Po moim zamówieniu (21szt) zdrożały 4-krotnie laugh.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.