Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Custom tłumiki
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
dany_47
Siemka

W moim R30T zaraz za downpipe wydech rozchodzi się na 2 x 2,75"
Każda z tych rur zakończona jest podwójną końcówką (2 x 2,5")
W wyniku nieporozumienia nie zostały zamontowane żadne tłumiki i auto jest obrzydliwie głośne z tyłu. Pod autem nie ma miejsca zbytnio, jedynie niewielkie przestrzenie w okolicy zbiornika. Mam wymiary złapane co się tam zmieści.
Tłumiki muszą być przelotowe żeby ich nie rozerwało.
Próbowałem się skontaktować ze sportig - nie odbiera nikt a na fb odpisali tylko raz, że mogą się podjąć.
RM motors - czas realizacji jakiś kosmiczny.

Nic więcej do głowy mi nie przyszło do kogo można by się zwrócić jeszcze, nie znam firm.
Chciałbym żeby to był ktoś z pojęciem o wydechach żeby skutecznie wyciszyć auto. Miał być głośny ale to co się wydarzyło to grubo za grubo
pinin
Spróbuj do Przemka z PrzemoCar się odezwać. Zazwyczaj terminy też ma dość odległe, ale może akurat się coś trafi.
Batorer
Możesz Custom Hoffman zapytać
16vg60
Polecam Hoffman Lublin, albo Tyrkał z Krakowa
Mis
Mario z MTG?
ledziu
CYTAT(dany_47 @ Thu, 20 May 2021 - 10:46) *
Siemka


Próbowałem się skontaktować ze sportig - nie odbiera nikt a na fb odpisali tylko raz, że mogą się podjąć.



Do sportiga jedź osobiście a jak coś to jedź do przemocara chyba nawet ze sobą współpracują.
dany_47
poszły zapytania do HOFFMAN, MTG i PRZEMO-CAR
ciekawy jestem czy na 30cm długości puszki i 18cm średnicy idzie tego skurrrrrrr*iela wogóle uciszyć...
była jakaś przymiarka gotowców z fmic ale różnica prawie żadna.
16vg60
Tyrkał to GT PERFORMANCE jak coś, podpytaj bo może akurat pomoże wink.gif
mi robił puszki do Rs4 i jestem zadowolony, trzy lata na aucie, kilkaset moto godzin na lc i dalej działają biggrin.gif
dany_47
poszło i do nich też.
dany_47
Zamówiłem w GTPerformance.
Najsensowniej się gadało z człowiekiem, zostałem zasypany pytaniami i od razu ustalone co i jak i do czego i po co.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.