Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zakład do uturbienia na Dolnym Śląsku
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
panmechanik
Czołem panowie macie może namiar na jakiś sprawdzony warsztat gdzie wrzucą mi turbine do wolnossaka a przy okazji odprężą silnik? Większość zajmuje się tylko chip tuningiem i mechaniki nie tykają.
deejey!
Dopisz może jakie auto, bo nie każdy weźmie ferrari na warsztat. Ludzie nauczcie się w końcu zadawać pytania.
panmechanik
Chodzi o Japończyka Nissana 350z
redwater
Coobcio
panmechanik
Gdyby nie to że jest z Wawy to z chęcią dałbym mu auto ale szukam kogoś na miejscu
Mis
Gregor Performance Garage.
deejey!
Coobcio ma chyba tą zaletę, że przerobił tego sporo i jak się uprzesz to bardzo szybko i bez zbędnych wizyt to zrobisz. No i kasowo z tego co wiem jest OK.
Batorer
Co do szybkości Coobcia to różne opinie słyszałem. Warto sprawdzić Gregora, fajne projekty tworzy
panmechanik
Z jakiego miasta jest Gregor? Na dzień dzisiejszy wykonałem dużo telefonów i polecania polecenia ale efekt jest taki że na Dolnym Śląsku znajdzie się ludzi od Bemki ale japońca nikt nie chce się tykać niestety...
matteusz
Uturbienie wolnossaka to nie wymiana klocków, żeby szukać fachowca w promieniu 5 km od domu. Lepiej dalej, a dobrze, niż blisko i średnio. Gregor Performance Garage to okolice Krakowa o ile dobrze kojarzę.
panmechanik
Ok dzięki za info wszystkim
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.