Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Była awaria serwera, nie ma awarii ....
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
Albert
Forum zaliczyło poważną kilkudniową awarię ale wszystko udało się postawić

bardzo się cieszę że to już razem tyle lat biggrin.gif
burski
Kamień z serca!

smile.gif
dany_47
ogarnęli pogorzelisko biggrin.gif
welcome back.
soltyk
wszystko dobre, co się dobrze kończy
Albert nawijaj, co naodpitalało się i komu urwałeś jajca
pszczelaszkov
Tak się zastanawiałem czy podzieliło los zbiornika biggrin.gif
Leo
w końcu !
pawel934
Codziennie sprawdzałem! Nie piszę dużo, ale zaglądam niemal codziennie.. Super, że to tylko przejściowe kłopoty smile.gif
kinko
Fajnie, że wróciło smile.gif
kremat0r
Uff ! Nareszcie. Dzień bez forum i kawy nie ma sensu wink.gif

Czy awaria miała związek ze spalona serwerownia?

MisioLBN
Ja to sie juz balem ze umarlo na amen... W dzisiejszych czasach tylko ten rak fb...
snake666
Całe szczęście, już miałem czarne myśli że najwartościowsze forum poszło się kichać smile.gif
Nie pisze praktycznie wcale, ale jestem codziennie wink.gif
Borek123
To samo, też myślałem, że to już koniec najbardziej wartościowego forum, codziennie wchodziłem z nadzieją, że w końcu może jednak zadziała XD i się udało.
Tom-Lee
Czy to nie dlatego, ze te serwery staly w OVH? wink.gif
piwo
to bylo przyczyna?
https://tvn24.pl/biznes/ze-swiata/ovh-pozar...-polsce-5040011
mystek
już doczekać się nie mogłem, a też słabo z info w internecie. Miałem pisać dzisiaj u Radzia pod jakimś filmem, bo chyba sporo forumowiczów go ogląda, to bym poznał odpowiedź "co z forum" smile.gif
Albert
nie, to nie OVH, przyczyna bardziej prozaiczna
MisioLBN
CYTAT(Albert @ Wed, 17 Mar 2021 - 13:10) *
nie, to nie OVH, przyczyna bardziej prozaiczna

Zapomnieliśmy zapłacić ? tongue.gif
grzesiek84
Dobrze że bangla,myślałem także że to już po forum.
Rkarcz
Dokładnie najważniejsze że chodzi. biggrin.gif
nba
Tyle dobrze, że jest bo dużo for już umiera i zostają tylko grupy na fb. Tak jak koledzy wyżej wspomnieli, również mało piszę ale codziennie jestem.
Tom-Lee
Takze uwazam, ze spoko, ze forum wrocilo, pozdro 4all.
Iceman.
Fuck Yeah!!!! Bo już nie wiedziałem jak żyć!!!! wub.gif
kontrolm
suuuper Albert. Jak nie mogłem się wczoraj zalogować to nie było fajne uczucie
Driftman
Ja proponuje oplacać dotacje na forum. Nawet sobie nie wyobrażacie ile to kosztuje pieniędzy, a przez wiele lat Albert opłacał je z własnej kieszeni. Nie wyobrażam sobie żeby tego forum nie było. Ludzie powariowali na punkcie Raka jakim jest infatylny facebook.
Na fb informacje przewijają się dywanowo. Nie są w żaden sposób usystematyzowane (działy) wszystko jak leci.
Ja osobiście nie mam tam konta, w ogóle tego nie czuje, a ze znajomymi spotykam się osobiście lub rozmawiamy przez telefon.
FB niema podejścia do portalu jakim jest forum, jego działy tematyczne i tematy na nich zakładane, oraz posty, które można odczytać po latach lub papierowa gazeta jaką było np. GT

Takie forum jak nasze powinno mieć własną bibliotekę na zdjęcia, niestety to kosztuje, dlatego używamy zewnętrznych portali. Takie zdjęcia często znikają po pewnym okresie, a więc tracimy bezcenne dane. Ta wiedza przepada bezpowrotnie.

Dzień bez forum to dzień stracony wink.gif
Opłacajcie dotacje
http://www.racingforum.pl/Dotacja-na-rozwl...mpl-t52334.html
kontrolm
CYTAT(Driftman @ Thu, 18 Mar 2021 - 08:47) *
Ja proponuje oplacać dotacje na forum. Nawet sobie nie wyobrażacie ile to kosztuje pieniędzy, a przez wiele lat Albert opłacał je z własnej kieszeni. Nie wyobrażam sobie żeby tego forum nie było. Ludzie powariowali na punkcie Raka jakim jest infatylny facebook.
Na fb informacje przewijają się dywanowo. Nie są w żaden sposób usystematyzowane (działy) wszystko jak leci.
Ja osobiście nie mam tam konta, w ogóle tego nie czuje, a ze znajomymi spotykam się osobiście lub rozmawiamy przez telefon.
FB niema podejścia do portalu jakim jest forum, jego działy tematyczne i tematy na nich zakładane, oraz posty, które można odczytać po latach lub papierowa gazeta jaką było np. GT

Takie forum jak nasze powinno mieć własną bibliotekę na zdjęcia, niestety to kosztuje, dlatego używamy zewnętrznych portali. Takie zdjęcia często znikają po pewnym okresie, a więc tracimy bezcenne dane. Ta wiedza przepada bezpowrotnie.

Dzień bez forum to dzień stracony wink.gif
Opłacajcie dotacje
http://www.racingforum.pl/Dotacja-na-rozwl...mpl-t52334.html


Masz rację - opłaciłem.
MisioLBN
CYTAT(Driftman @ Thu, 18 Mar 2021 - 08:47) *
Ja proponuje oplacać dotacje na forum. Nawet sobie nie wyobrażacie ile to kosztuje pieniędzy, a przez wiele lat Albert opłacał je z własnej kieszeni. Nie wyobrażam sobie żeby tego forum nie było. Ludzie powariowali na punkcie Raka jakim jest infatylny facebook.
Na fb informacje przewijają się dywanowo. Nie są w żaden sposób usystematyzowane (działy) wszystko jak leci.
Ja osobiście nie mam tam konta, w ogóle tego nie czuje, a ze znajomymi spotykam się osobiście lub rozmawiamy przez telefon.
FB niema podejścia do portalu jakim jest forum, jego działy tematyczne i tematy na nich zakładane, oraz posty, które można odczytać po latach lub papierowa gazeta jaką było np. GT

Takie forum jak nasze powinno mieć własną bibliotekę na zdjęcia, niestety to kosztuje, dlatego używamy zewnętrznych portali. Takie zdjęcia często znikają po pewnym okresie, a więc tracimy bezcenne dane. Ta wiedza przepada bezpowrotnie.

Dzień bez forum to dzień stracony wink.gif
Opłacajcie dotacje
http://www.racingforum.pl/Dotacja-na-rozwl...mpl-t52334.html

Ten FB rak to coś strasznego... zbieranina jakiś randomow nie majacych o niczym pojecia ale somsiad ma 1.9 tdi i u niego na rezystorku dzialalo wiec ja tez tak zrobie. Mi sie juz odechcialo juz przepychac z nimi i prezstalem komentowac. Ostatnio glupi napisalem nie wycinaj dpf bo zaczynaja sie juz problemy (sam ojcu z 4 lata temu mowilem wycinaj i rob program) to zaczelo sie jakie problemy on przechodiz co roku, a wujek szwagier somsiada tez ma wyciety i wszystko git.... Wroce do doma to oplace, szkoda że w dzialanosc nie moge wrzucic xD
damian146ti
A już myślałem że forum zdjeli za temat o koronawirusie. smile.gif
Leo
hehe najlepszy temat niestreetracingowy ever! biggrin.gif
Tom-Lee
CYTAT(kontrolm @ Thu, 18 Mar 2021 - 09:10) *
Masz rację - opłaciłem.


Ja takze, pozdrawiam.
srbenda
CYTAT(Leo @ Thu, 18 Mar 2021 - 14:33) *
hehe najlepszy temat niestreetracingowy ever! biggrin.gif

Nic nigdy nie pobije "Co to za zderzak" wink.gif
Leo
CYTAT(srbenda @ Thu, 18 Mar 2021 - 20:37) *
Nic nigdy nie pobije "Co to za zderzak" wink.gif


No dobra, jeszcze temat o Martynie się broni wink.gif
Skiba
o dupie Mar(t)yni ? biggrin.gif
soltyk
CYTAT(damian146ti @ Thu, 18 Mar 2021 - 13:31) *
A już myślałem że forum zdjeli za temat o koronawirusie. :)

w końcu też tak pomyślałem, niedawno ruszyła kampania przeciwko fake newsom o C19, a ciężko o lepsze niż tamten temat
nomad66
zostawmy koronawirusa w jednym temacie wink.gif w zbyt wielu miejscach już wyskakuje, za chwilę do lodówki będzie strach zaglądać biggrin.gif

Dzień bez forum dniem straconym, cieszę się, że wróciło happy.gif
Maxim555
CYTAT(Driftman @ Thu, 18 Mar 2021 - 08:47) *
Ja proponuje oplacać dotacje na forum. Nawet sobie nie wyobrażacie ile to kosztuje pieniędzy, a przez wiele lat Albert opłacał je z własnej kieszeni. Nie wyobrażam sobie żeby tego forum nie było. Ludzie powariowali na punkcie Raka jakim jest infatylny facebook.
Na fb informacje przewijają się dywanowo. Nie są w żaden sposób usystematyzowane (działy) wszystko jak leci.
Ja osobiście nie mam tam konta, w ogóle tego nie czuje, a ze znajomymi spotykam się osobiście lub rozmawiamy przez telefon.
FB niema podejścia do portalu jakim jest forum, jego działy tematyczne i tematy na nich zakładane, oraz posty, które można odczytać po latach lub papierowa gazeta jaką było np. GT

Takie forum jak nasze powinno mieć własną bibliotekę na zdjęcia, niestety to kosztuje, dlatego używamy zewnętrznych portali. Takie zdjęcia często znikają po pewnym okresie, a więc tracimy bezcenne dane. Ta wiedza przepada bezpowrotnie.

Dzień bez forum to dzień stracony wink.gif
Opłacajcie dotacje
http://www.racingforum.pl/Dotacja-na-rozwl...mpl-t52334.html


Właśnie opłaciłem.
Dobry pomysł z umieszczaniem zdjęć na serwerze forum, chociaż to pewnie sporo kosztuje.
Fejsbook to syf do reklamowania biznesu i wstawiania zdjęć "bombelkuw", ewentualnie do zamieszczania ogłoszeń o sprzedaży ubranek, z których "bombelek" już wyrósł.
EDIT:
Też pomyślałem, że forum zamknęli za temat o covid laugh.gif
Leo
A Admin chyba na wakacjach wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.