Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: FX35 z VQ35DE - brak mocy
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
Grzesiekxx88
Witam
Mam ogromny problem. Parę dni temu odczułem spadek mocy w Infiniti. Podłączając pod komputer pokazał się błąd p0011- INT/V TIM CONT-B1. Błąd dało się skasować, ale nie poprawiła się dynamika. Błąd nie pojawiał od razu tylko po dłuższej chwili. Następnego dnia samochód był już dużo słabszy i pokazał kolejny błąd: p0021 - INT/V TIM CONT-B2. Od tego moment są te dwa błędy i brak mocy (p0011 i p0021). Wymieniłem zawory od zmiennych faz rozrządu i bez zmian. Auto nie wkręca się na obroty i mam wrażenie, że jak jest już gorący to jest jeszcze gorzej. Teraz jeszcze doszło do tego, że nie mogłem odpalić. Musiałem gazować i przytrzymać gaz żeby odpalił i nie zgasł. Po 2 minutach mogłem gaz puścić i pracował. Auto nie kopci. Nie brało oleju ani płynu chłodniczego. Olej Valvoline 5w50 wymieniony ok 3500km temu.
Mam interfes AP200 z apką pod INFINITI. Dużo mogę nią zrobić i sprawdzić, ale temp. i ciśnienia oleju niestety tam nie widzę. Samochód posiada instalacje LPG marki Brc. Tak samo pracuje na benzynie i gazie. Może ktoś pomóc co to może być.


Edit: dzisiaj już nie mogę odpalić. Kręci, ale szybciej jakby nie miał obciążenia; z gazowaniem podbije do niecałych 700obr ale nie da się tego utrzymać i gaśnie praktycznie od razu.
Mis
Super, odpalaj tak dalej to będzie większa szansa na słodki pocałunek zaworów z tłokami.
Zawieź to do Coobcio garage, poczekaj cierpliwie na termin i odbierz zrobione, pozdro.
DealMan
Wysrany rozrząd, tak jak pisze Mis, nawet nie próbuj już tego odpalać.
Grzesiekxx88
No to tak jak myślałem trzeba transportować to do Coobcia. Dzięki.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.