Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Szybkie coupe 4x4
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Chcę kupić auto, kupiłem auto
(A)rturo
Hello! Luźne rozważania
Po 3 letniej przygodzie z E63s - 700KM@1000Nm szukam następcy (jest cieżko...smile.gif, ale teraz zupełnie coś innego,
Pewnie niektórzy znajomi z dawnych lat przechodzili ten etap - moze sie podziela smile.gif
Zalozenia: najlepiej coupe, nacisk na performacne ale tez aby można cywilnie pojechać dalej, sporo mocy aby dorównać Mercowi, najchętniej 4x4 im młodsze tym lepiej z małym przebiegiem
Ogranicza trochę budżet - ok 350tys brutto
Narazie wygrywa GT-R nissan (2017r)- jezdzilem, odpowiada mi, środek jest .. taki jak EVO - spartański smile.gif Ale właściwości jezdne są mega. Awaryjna skrzynia nie odrzuca mnie - wszystko można zabić, ale i wszystko naprawić
Moze są alternatywy ?
911 niestety nie ten pułap

Żadne M pałer czy rs

Pozdrowienia! 16 rok na forum leci.. Streetracing i Bemowo - to czasy! smile.gif
QbaqBA
Jedyną (chyba?) sensowną alternatywę odrzuciłeś smile.gif IMO TT 997 (.2 z PDK może się uda w 350k) w codziennym praktycznym użytkowaniu będzie przyjemniejsze niż GTR, ale domyślam się że jest problem rocznika...
yotomeczek
Ja tylko dodam że GT-R to wielka krowa - na żywo w korku wygląda jak czołg (4,7m vs 4,45 Porsche 997, 1,9m szer vs 1,8m, i wysokość 1,37 vs 1,31). GT-R ma tylne światła jak w passerati b6 smile.gif
KrisC
997 to w środku stara, odpychająca padlina. Jest dobrze wykonana ale masz feeling audi a6 c6, a to nie jest dobre mimo ze auto świetnie jeździ.
(A)rturo
CYTAT(QbaqBA @ Wed, 06 Jan 2021 - 09:39) *
Jedyną (chyba?) sensowną alternatywę odrzuciłeś smile.gif IMO TT 997 (.2 z PDK może się uda w 350k) w codziennym praktycznym użytkowaniu będzie przyjemniejsze niż GTR, ale domyślam się że jest problem rocznika...


To muzeum - 997 chyba staje się już fajnym klasykiem
(A)rturo
CYTAT(yotomeczek @ Wed, 06 Jan 2021 - 10:11) *
Ja tylko dodam że GT-R to wielka krowa - na żywo w korku wygląda jak czołg (4,7m vs 4,45 Porsche 997, 1,9m szer vs 1,8m, i wysokość 1,37 vs 1,31). GT-R ma tylne światła jak w passerati b6 smile.gif


To nawet zaleta smile.gif
prnit
991 mozesz szukać z tym silnikiem 3.0 turbo, mozna na 500 zrobić i będzie to szybkie auto....co do 997..może i muzeum ale możliwości tuningu bardzo ale to bardzo duże, jezdziłem gtrem bo wybierałem miedzy 997 turbo albo gtr i po przejazdzce gtr odpadł mimo tego ze wygląda lepiej na zewnątrz i nowoczesniej w środku, co do jazdy takim autem, to nie jest auto na codzień, czy to będzie gtr czy porsche to na codzien sie to nie nadaje, do jazdy na codzien kup sobie octavie w dieslu a do mocnego 4x4 wybierz to co Ci najbardziej pasuje....będzie Ci jednak ciężko bo to amg miałeś bardzo mocne...ja jezdząc modzonym S8 jak się przesiadłem na weekendowe przejazdzki do seryjnego 997 turbo to zobaczyłem ze to auto jest...wolne..dopiero teraz dokładam mu 150KM żeby jezdziło jak należy smile.gif także nie patrz na nic co ma 400 koni bo będzie Ci się wydawało to wolne względem E63...mój typ, jak Ci się podoba to bierz Gtra.
ju-by
Lexus LC500. Będzie coś innego.
scoobany111
Audi TT RS i mody na 600KM? Z DAZA to nie bedzie problem..
Taffarel
wielu ludzi o podobnych wymaganiach (w tym i ja) planuje zakup f90 m5 i dziwie sie, ze je odrzuciles. po wydechu i sofcie ok.750koni i <3s.do 100
kompot
Z mniej oczywistych: R8, Continental, F-Type.
prnit
CYTAT(Taffarel @ Wed, 06 Jan 2021 - 20:19) *
wielu ludzi o podobnych wymaganiach (w tym i ja) planuje zakup f90 m5 i dziwie sie, ze je odrzuciles. po wydechu i sofcie ok.750koni i <3s.do 100

Ale to nie budżet 350 tysi..chyba że rozjeby z USA które są na OtoMoto a nie miały w USA przodu....
trbman
Ciężko przeskoczyć E63S z 700KM, jak się podoba GTR to bierz, ewentualnie R8.
(A)rturo
CYTAT(Taffarel @ Wed, 06 Jan 2021 - 20:19) *
wielu ludzi o podobnych wymaganiach (w tym i ja) planuje zakup f90 m5 i dziwie sie, ze je odrzuciles. po wydechu i sofcie ok.750koni i <3s.do 100


Takie auto już miałem - szybka wygodna limuzyna.
Honada
Mercedes-AMG GT-S, Corvette Z06 (660 KM w serii), Jaguar F-Type SVR 4x4, Shelby GT350.
prnit
CYTAT((A)rturo @ Thu, 07 Jan 2021 - 07:56) *
Takie auto już miałem - szybka wygodna limuzyna.

dlatego zostaw sobie tą limuzynę i kup jakiegoś wariata..nie ma auta które będzie na codzień, do tego wygodne, do tego super sie prowadziło itd...musza być dwa auta...ja mam S8 które zamieniam zaraz na M5 F90 i 997 turbo na 600+, idealne połaczenie (oczywiscie według mnie) laugh.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.