Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Przepustnica
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
kondziaaa12
Cześć, muszę zmienić sterowanie wolnymi obrotami z krokowca na magnetyczny 2 pin bo EasyEcu nie ogarnia krokowca w fiacie, najłatwiej będzie zmienić całą przepustnicę, tylko na jaką? są 2 kryteria, średnica przepustnicy około 50mm, obecnie jest 46mm i taki przepływ ma kolektor ssący, drugie to dość kompaktowe wymiary, myślałem o przepustnicy z hondy, one mają magnetyczne sterowanie? przeglądałem kilka ofert na allegro i wygląda że uda się taką wcisnąć, tylko potrzebuje wiedzy kogoś jaka będzie najlepsza
redwater
Ja też potrzebuję dobrać przepustnicę do kolektora agu, aby była na linkę i z krokowcem do wolnych obrotów.
Mis
Polecam przepustnice z bmw e36, silnik do wyboru do koloru od m43b16 do m52b28, wszystkie na linkę, większość ma mechanizm, który powoduje "mimośrodowe" otwieranie przepustnicy czyli wciskasz 25% pedału, a przepustnica otwiera się 10%, wciskasz 50% gazu przepustnica otwiera się 25%, wciskasz 75% gazu przepustnica otwiera się 50%, wciskasz 100% masz 100%, powoduje to brak za ostrej reakcji na pedał gazu przy na przykład ruszaniu albo spokojnej jeździe. Krokowce 2 lub 3-pinowe z tych samych bmw dobierzecie sobie.
redwater
Dzięki, faktycznie fajne są, ale trzeba się będzie pobawić w dorobienie adaptera do kolektora.
Dziku
A jak ze średnicami? Jest gdzieś jakieś zestawienie?
kondziaaa12
CYTAT(Mis @ Fri, 22 Jan 2021 - 11:25) *
Polecam przepustnice z bmw e36, silnik do wyboru do koloru od m43b16 do m52b28, wszystkie na linkę, większość ma mechanizm, który powoduje "mimośrodowe" otwieranie przepustnicy czyli wciskasz 25% pedału, a przepustnica otwiera się 10%, wciskasz 50% gazu przepustnica otwiera się 25%, wciskasz 75% gazu przepustnica otwiera się 50%, wciskasz 100% masz 100%, powoduje to brak za ostrej reakcji na pedał gazu przy na przykład ruszaniu albo spokojnej jeździe. Krokowce 2 lub 3-pinowe z tych samych bmw dobierzecie sobie.



Czy te krokowce są typu magnetycznego, sterowane PWM?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.