Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kupno i "rzeźbienie" Toyoty Supry Mk5 + tuning
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Chcę kupić auto, kupiłem auto
Krzysztof76
Usuńcie ten temat
Tommo
Test na dobre zioło zaliczony.
sir
...albo inne specyfiki
Honada
Mówiłem, że skutki zamknięcia szkół przez COVID będą tragiczne. Nie spodziewałem się jednak, że aż tak.
_adams_
Suty masz plan na Suprę laugh.gif

To my Ci przytakniemy, znajdzie się pewnie magik który Ci ten nieszczęsny przód przerobi, a Ty kup. Kup i zrób całą resztę cool.gif I nie zapomnij o Brembo wink.gif

P.S. Ostatnio w Zet-ce była audycja że wystarczą tabletki przeciwkaszlowe w dużych ilościach żeby odlecieć...
scoobany111
To chyba ta słynna mgła covidowa...
Blaid
suto
grzesiek84
CYTAT(Blaid @ Fri, 11 Dec 2020 - 08:04) *
suto

Kupuj i przywieź to do mnie w styczniu mam urlop,szwagier też to się zrobi cool.gif
mystek
Hater, to chyba pisał ten post, a nie projektował przód Supry Mk5 smile.gif. Czytałem i nie dowierzałem smile.gif
kinko
Taka mocna firma tunerska o nazwie Photoshop ogarnie twoje bóle.
prnit
może przód od Insigni laugh.gif laugh.gif ja to widzę!!
Sarna1
Był taki profesjonalny tuner. Bodajże Agma Poznań i Maciej wink.gif. Stworzyli kultowa Calbre turbo wink.gif wiec supra to dla nich zabawa.
mystek
Krzysztof, może po prostu kup Golfa IV i zrób z niego ładne auto smile.gif
victor89
Krzysiu, Twoja pani od przyrki pyta czemu zamiast uczestniczyć w zdalnej lekcji, siedzisz na racingforum ohmy.gif
As_
będzie robione amatorsko na piankę i szpachlę czy na grubo na drukarce 3d?

edit:

https://www.youtube.com/watch?v=50A9wjJ40Dk

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Honada
CYTAT(As_ @ Fri, 11 Dec 2020 - 12:36) *


To jest dobry kierunek. W tym przypadku wydaje się to najsensowniejsza opcja, którą autor powinien udźwignąć finansowo.
Aval
Świetny pomysł, w duchu spójności z tradycjami Toyoty proponuję wrzucić tam 2.2 D-4D, po parunastu tysiącach kilometrów oszczędności z tego silnika sfinansują profesjonalną przeróbkę wizualną.
nomad66
jest gdzieś tu jeszcze mod?
ju-by
Panie Krzysztofie polecam front swap z BMW Z4 G29. Taki projekt udzwignie na przykład firma Andrzej Garczyński Tuning (AGT).
As_
CYTAT(nomad66 @ Fri, 11 Dec 2020 - 13:24) *
jest gdzieś tu jeszcze mod?


NIEEEE!

błagam tylko nie zamykajcie tego !

As_
dach i zderzak można tak ogarnąc:




na światła nie mam pomysłu
pszczelaszkov
To może passat, z mydelniczkowym kształtem mk4 się zgrywa to i mk5 podejdzie.
As_
albo pójść inaczej zostawić przód, trudno niech już tak będzie, a wstawić tył artka shooting brake?
Wtedy można by dach wyżej podciągnąć i mieć dwie pieczenie przy jednym ogniu

Bo ile się zgadzam że mk4 dobrze się zgrywa z paskiem o tyle do mk5 to już raczej artek pasuje
Alex_R53
CYTAT(Krzysztof76 @ Fri, 11 Dec 2020 - 01:36) *
...


Patrząc po godzinie "posta" przyszła mi do głowy jedna rzec: Piłeś, nie pisz!
As_
CYTAT(Krzysztof76 @ Fri, 11 Dec 2020 - 14:28) *
As, mówisz o Mercedesie,


pisałem o Arteonie ale mercedes to też dobry pomysł na dawcę tyłu. Tylko wtedy to raczej klasa R
yotomeczek
Rozumiem - mieć marzenia itd, ale planowanie zakupu fury za 5 lat (bo może będzie kasa) i chęć włożenia w zmiany wizualne worka kasy (drugie tyle co w fure?) to jakaś abstrakcja.
Wiesz ile ktoś weźmie za zaprojektowania i wydrukowanie na drukarce 3D zderzaka? Lepiej sprawdź a może zacznie Ci się podobać to co jest. Może zmień obiekt westchnień?
yotomeczek
CYTAT(Krzysztof76 @ Fri, 11 Dec 2020 - 15:03) *
Słuchajcie, bo możemy jeszcze inaczej sprawę rozwiązać - mianowicie kupiłbym Toyotę Suprę Mk4 ( jednak ) po czym profesjonalna firma wybebeszyłaby wnętrze i wstawiła całe wnętrze z Toyoty Supry Mk5 choć nie wiem jak to zrobią ... ;-)

Choć jednak wolałbym nowszy model Supry, bo oczywiście jestem marzycielem i wolałbym, żeby Toyota wypuściła fajniejszy model Supry niż Toyota Mk4, a że ten najnowszy wyszedł taki kiczowaty to już inna para kaloszy ;-)

Mówię, że naprawdę nie piłem alkoholu. ;-) Mam wolne. ;-)


Hehe a ile widzisz ogłoszeń z MK4?
_adams_
Dla tak suto marzącego o taakim projekcie to akurat najmniejszy problem biggrin.gif Problem to lampy... A jakby wydrukować?

Masz chyba drukarkę?
ju-by
Panie Krzysztofie jeśli to ma być zaprojektowane indywidualnie to dobrym pomysłem jest zwrócenie się do firmy KHM Motors. W 2018 zaprezentowała ona Warszawę M20GT na bazie Mustanga.
InnyLogin
Ten no mi się podoba. Ja bym nie zmieniał a i ty tego nie zrobisz. Wiesz ile to godzin zaprojektowanie tak dużego detalu jak to ładnie ująłeś w 3D i ile to kosztuję? Najłatwiej opierać się na obecnym, aczkolwiek manualne zwymiarowanie i narysowanie też dużo drogich godzin. Automatyczne wymiarowanie na podstawie zdjęć czy skanów i tak trzeba sprawdzić. Wrzucenie detalu - zderzaka do maszyny pomiarowej, nie tańsze.
W każdym wypadku do jednostkowej sztuki będzie baaardzo drogie i różnica w cenie do Porsche szybko zaniknie.

Porsche cennik zaczyna się od 248k zł za 718 a supra cennik od 209k zł. Nie jest to astronomiczna różnica

Możesz samemu się pobawić laminatem i to będzie tanie i możliwe do zrobienia. Teoretycznie. Jak cały temat.
InnyLogin
Faza się skończyła sad.gif
maj0nez
Ten przód jest najpiękniejszy na świecie niestety nie wiem po co go psuć :-(
Honada
Krzysztof przyznaj się - szczepileś się na COVID, prawda?
16vg60
laugh.gif biggrin.gif

Co raz to lepsze tematy i posty na tym forum biggrin.gif

yotomeczek
CYTAT(Krzysztof76 @ Fri, 11 Dec 2020 - 15:20) *
Są przemysłowe drukarki 3D - dość duże, może jakaś firma tuningująca samochody je posiada, hmm ? ;-)

Nie czytałeś chyba poprzednich postów, przecież wkleiłem link ( odnośnik ) przykładowo do strony 3D Master ... ;-)

Są jeszcze ogłoszenia w Polsce w których ktoś oferuje Toyotę Suprę Mk4 w przystępnej cenie, link: https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-supra-...html#55c1f428ec , a jeśli nie to można ją ściągnąć z zagranicy. ;-)

PS. Jednak wolałbym przerobić Toyotę Suprę Mk5. ;-)


O ile nie przeszkadza kiera po prawej to coś można znaleźć...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.