Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Bmw e36 328i wymiana słupka....
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
GPfurious
Witam robię wymianę słupka bmw e36 m52b28 99r niestety nie zauważyłem że w 99r czujnik wału jest z tyłu a silnik mam z 97r czujnik wału z przodu nie chce zmienić wiązki bo różni się tylko wtyczka czujnika wału tak oba silniki 1vanos, co zrobić kupić czujnik z kablem i zmienić wtyczkę na przedlift (mam taką osobno) jak podłączyć kable na wtyczce są nr 1,2,3. Czy ten czujnik z tyłu da się wykorzystać? I czy komp będzie pasować pozdr i dzięki za pomoc
Blacha
Tak trochę niejasno napisałeś ale z tego co zrozumiałem chcesz podmienić m52 na M52tu zostawiając wiązkę i kompa że starszej konstrukcji. Tak?
maaaad
M52 (bez TU) przechodziło modernizacje, jedną z nich była zmiana położenia czujnika wału. Ale to nadal m52 z 1 vanosem, nie m52tu.
Blacha
CYTAT(maaaad @ Fri, 06 Nov 2020 - 16:03) *
M52 (bez TU) przechodziło modernizacje, jedną z nich była zmiana położenia czujnika wału. Ale to nadal m52 z 1 vanosem, nie m52tu.



W czy to szło? Moje e46 z 99r ma M52tu, mojej kobity e39 też 99r i też ma M52tu i tam rzeczywiście czujnik położenia wału jest z tyłu bloku
maaaad
W e36, e39. Od 1997 r., o ile dobrze pamiętam.
G-Rad
Możesz założyć czujnik z przodu albo wykorzystać ten co jest z tyłu. Dla komputera wszystko jedno, bo wieniec jest ten sam. Pinout wtyczek też jest ten sam.
Mis
1997 jeszcze fabrycznie z przodu ma, 1998 już na bloku często się zdarza.
GPfurious
Dzięki wielkie za pomoc czyli kierować się nr na pinach, kupiłem już czujnik montowany na przód teraz tylko wtyczkę trochę przerobię by podłączyć wink.gif mam nadzieję że odpali bez problemu pozdr
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.