Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Regeneracja hydraulicznego wspomagacza siły hamowania
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
DeS
Witajcie,

w moim audi, jak w większości starszych mocnych jest hydrauliczny system wspomagania hamulców. Dwusekcyjna pompa, akumulator ciśnienia oraz siłownik.

Problem polega na tym, że rozszczelnił się siłownik (wspomagacz) na uszczelniaczu drążka od strony pedału. Był już kiedyś rozbierany i naprawiany, ale widocznie coś poszło nietak. Nie mogę się niestety skontaktować z człowiekiem, który to robił.

Szukam więc osoby, która zna temat i podejmie się porządnej naprawy tego ustrojstwa. Chętnie w Warszawie lub okolicach, ale na porządną naprawę mogę też wysłać.\


Z góry dziękuję za porady żeby to wywalić i przejść na podciśnienie, bo nie o tym jest ten temat.


Pozdrawiam

Tak to wygląda:
A d a m
Skontaktuj się z ATE Classic może uda się kupić całą nową część. Szukałem na ich stronie do audi 80 S2 bo zakładam że o takie auto chodzi i mają:
-Numer artykułu 10.0124-3202.3
-Tryb pracy hydrauliczny
Może to jest to czego potrzebujesz sprawdź, ewentualnie wyklinaj coś innego. Mają katalog online.
DeS
Dziękuję za podpowiedź. Teoretycznie jest szansa, bo numer się krosują. Jednak doświadczenie podpowiada ostrożność. ATE robiło siłowniki nowszego typu - aluminiowe z wielkim napisem ATE. Mój jest starszego typu, bez tych oznaczeń, żeliwny. Tak czy siak napiszę do nich. Choć pewnie trzeba będzie szykować miliony...
A d a m
Numer VAG : 443 612 099 441612101b
Link do ebay de https://www.ebay.de/itm/Original-ATE-Bremsk...HcAAOSwIi5d37XN
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.