Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Najlżejsze piasty 5x112
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
Sylvester
Szukam możliwie najlżejszych piast z mocowaniem śrub 5x112 (z fabrycznie montowanymi łożyskami i uchwytami do mocowania na zwrotnicy). Piasty idą do samochodu własnej konstrukcji (200-300km 800kg) więc każda marka wchodzi w grę.
Jeśli wierzyć informacjom podanym na stronie z częściami to najlżejsze co do tej pory znalazłem to piasty do Golfa V GTI 230km 2.26kg. Piasty innych producentów tej samej wersji silnikowej dochodzą do 3.8kg więc nie wiem czy te dane są wiarygodne. Wyczynowe zamienniki również wchodzą w grę, jeśli takie istnieją.
Pozdrawiam
MadeInPoland
Z tego co widzę nie wazyles piast Mercedesa.ie pamiętam wagi ale moga spełnić Twoje oczekiwania.
Sylvester
CYTAT(MadeInPoland @ Mon, 21 Sep 2020 - 21:10) *
Z tego co widzę nie wazyles piast Mercedesa.ie pamiętam wagi ale moga spełnić Twoje oczekiwania.


Jeszcze nie ale teraz sprawdzę. Szukam dopiero parę dni, a że jest co więc pytam gdzie mogę. Dzięki za sugestię.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.