Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Sprzet do chiptuningu
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
SiwoL
Cześć potrzebuję porady chce przejść na wyższy level w świecie chiptuningu i robić bezpiecznie nowsze auta i mam problem w wyborze sprzętu. Na celowniku mam New Genius + Trasdata slave za 17400 i w drugim narożniku Flex FLS0.1M Pakiet protokołów Flex ECU OBD + Bench Bosch MEDC17 (car, bike, van) – MASTER. Niewątpiliwa zaleta flex'a to że w tej samej kasie dostane wersje Master czyli mogę sobie sam grzebać w sofcie lub wybierać dowolnie w danym momencie firme obrabiającą softy. New Genius + trasdata w wersji slave wiec przypisane do jednej firmy obrabiającej, oczywiście w niedalekiej przyszłości upgrade do master wskazany. Ma ktoś doświadczenie z tymi sprzętami?

Pozdrawiam i z góry dziekuje za każdą opinię i pomoc.
Mis
Autotuner wyjdzie Cię taniej i lepiej jak szukasz możliwości/cena dobrego stosunku, mam Flexa mastera pełnego z dodatkami w użytku.
SiwoL
CYTAT(Mis @ Fri, 11 Sep 2020 - 22:23) *
Autotuner wyjdzie Cię taniej i lepiej jak szukasz możliwości/cena dobrego stosunku, mam Flexa mastera pełnego z dodatkami w użytku.

W pierwszej wersji myslalem o Autotunerze ale odradzili mi przez to że nie czyta pełnych plików. "dealer" doradził mi new genus i trasdata ze jest spoko i zrobie wszystko było to dla mnie też logiczne bo mam doświadczenie z kess i ktag. Podoba mi się ten akcent polski w flexie i ten master fajnie cenowo wychodzi. Jak z tym Flex'em z obd, bo wiekszosc filmów w necie to bench? Ja potrzebuję tylko osobówki i busy, skrzynie sobie dokopię za jakąś chwile.


EDIT.
Zakupiony Flex dzieki pozdrawiam:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.