Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Twingo mk2 1.2tce
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Chcę kupić auto, kupiłem auto
laikike2
Cześć, noszę sie z myślą kupna twingo mk2 1.2tce, chciałbym zrobić w nim na dzień dobry wtryski z clio, większy intercooler, pompa paliwa i strojenie. Czego moge sie spodziewać po tym silniku? Jakie graty moge przerzucic z twingo 1.6 z szansa ze podejdą p&p? (głównie mysle o zawiasie i heblach) no i ile moge zejść z tego z wagi w rozsądnych pieniądzach czyli kanapa klima zapasowka i wygłuszenie out. Seria to niby 980, chciałbym chociaż te 899kg
done4
Kup Clio 3 Rs, nie będziesz musiał nic modzić.
laikike2
CYTAT(done4 @ Mon, 07 Sep 2020 - 19:45) *
Kup Clio 3 Rs, nie będziesz musiał nic modzić.

Po co clio rs jak mozna megane albo najlepiej evo. Nic to nie wnosi do tematu. Chodzi mi o konkrety czy ktoś cos gdzieś i z jakim skutkiem. Na szybko po szperaniu w necie wychodzi ze po podstawowych modach jest NIEWIELE wolniejsze od sporta mk2
done4
W sumie masz rację, tylko po co ci od razu wersja turbo?
Z wolnossącego 1.2 po odpowiednich modyfikacjach będziesz mógł osiągnąć nawet 100 koni !!!
laikike2
Oj tak byczq
romanzlasu
autor zadaje konkretne pytanie a ktoś odpowiada żeby kupił inne auto, jaki to ma sens?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.