Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jakie doladowanie max k04 2.0tfsi bwa
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
cubson94
Witam Panowie chcialbym sie dowiedziec ile najwiecej dmuchaliscie w te silniki axx/bwa mam golfa 5 gti bwa turbo k04 hybryda duzy fmic wklad pompy caly wydech 3" dolot alu 70mm wtryski rs4 i zawor rs4. W tym momencie w srodkowej skali obrotow dmucham prawie 1.5 bara gora schodzi do bara max 1.1 i szczerze mowiac boje sie mu wkecej gora podawac ale wiem ze sa tunerzy co robia z nich po 380-400hp na seryjnym silniku. Jakie doladowanie jest wowczas gora ? Na ile jest to bezpieczne jak dlugo jezdziliscie takimi autami. Dzieki wielkie pozdrawiam
redwater
Jak hybryda to sam musisz sprawdzic, ale 1,3 w piku do schodzacego 0,9 bara to dmucha stara K03S od 1,8t. A K04-064 (bo chyba taka masz) to powinna z 1,7 dmuchac.
cubson94
I np 1.5 do samego konca jest bezpieczne dla tego silnika ?
wladas
Jako wlascicel profesjonalnej firmu tuningowej, tak sie reklamujesz, powinieneś to wiedziec a nie pytac na forum.
cubson94
Hahahahaha wiedzialem, wiedza o sterownikach nie ma za duzo wspolnego z wiedza o wytrzymalosci silnika a nie mam zamiaru tego testowac i robie z glową, nie jestem alfa i omega, sa lepsi a jesli czegos nie wiem to wole zapytac kogos kto to juz testowal i ma wieksza wiedze na ten temat wytrzymalosci tego silnika smile.gif temat do zamkniecia
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.