Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Hyundai Coupe GK 2.7 V6 MT
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Projekty i modyfikacje aut
AdamPay1
Dzień dobry,

Pierwszy post i od razu pokazuję furę. Jakieś modyfikacje są, więc może nikt nie usunie mi tematu.

Zamysł na auto jest proste - jest to auto tylko na dojazdy do pracy ( na co dzień mam Clio o szalonej pojemności 899cm3 ), kupione po taniości i równie po taniości eksploatowane. Wszystkie modyfikacje można nazwać "ghetto", "taniość", "tesco" i inne tego typu opisy. Samo już dłubanie pod blokiem w tym samochodzie sprawia mi sporą frajdę a co dopiero jazda szalone 3km do pracy. Nie było mnie stać na GT-Ra to chciałem 370z. Ale i to jest drogie to chciałem 350z, ale i to jest drogie to skończyłem z GK napędzanym na złą oś, ale za to z topowym silnikiem. Topowym jak na Hyundaia, bo 167km w serii to obecnie Yaris ma więcej, ALE trzeba pamiętać, że jest to auto kupione za mniej niż dwie średnie krajowe.

Planów nie piszę, bo je modyfikuje życie, poza tym CZYTAŁEM REGULAMIN i nie chcę podpaść rolleyes.gif

MODEL: Hyundai Coupe GK 2002 rok 2.7l M/T

Modyfikacje


Silnik: Seria, zdrowy.
Układ dolotowy: Wkładka K&N
Układ wydechowy: Tłumiki końcowe wymienione na przelotowe 2,5", końcówki wydechu seria
Układ wtryskowy: Seria
Elektronika: seria
Układ chłodzenia: Seria
Układ napędowy: Seria
Zawieszenie: Seria
Nadwozie: przyciemnione lampy tył, usunięte ramię wycieraczki, jestem w trakcie usuwania mechanizmu i gniazda anteny fm, właśnie przyszły czarne pływające kierunki boczne, niewidzialna wycieraczka na czołowej i bocznej.

PODZIĘKOWANIA: Tutaj chcę podziękować Matizowi z NissanZone, gdyż jego "NajbardziejZardzewiałęAutoŚwiata" stanowi dla mnie mocną inspirację.



Tutaj po zakupie w trakcie polerowania lamp. Po stronie kierowcy wstępnie wypolerowana, druga przed.


Po przyciemnieniu lamp. Oczywiście najtańszym szprejem.
yotomeczek
A zdąży się to w ogóle rozgrzać przez te 3 km do pracy? Nie lepiej elektryczną hulajnogę?
AdamPay1
Siema,

Nawet się nagrzewa. Jeszcze go nie przerejestrowałem - mieszkam na śląsku a nie w warszawie, więc elektryczna hulajnoga odpada. Nie lubię takich wynalazków. To już wolę czasem na rowerze się przejechać do pracy niż na elektrykach. Fuj.
M4C13K
Zawsze mnie zastanawia chęć ludzi do obnażania sie w sieci, epatowania wszystkim byle tylko się pokazać. Po co?
done4
CYTAT(AdamPay1 @ Fri, 14 Aug 2020 - 09:51) *
Planów nie piszę, bo je modyfikuje życie, poza tym CZYTAŁEM REGULAMIN i nie chcę podpaść


Widocznie nie czytałeś skoro wstawiasz całkowicie seryjne auto, nierozwojowe, gdzie jedyny tuning jaki można znaleźć w sieci to oklejenie auta spojlerami (à la Need for Speed).
Rezor
Na fb wrzuć albo jakiegoś instagrama i będzie odzew. Masz marzenia, super. Nie zrealizowałeś go i nie wiem czego oczekujesz? Że ludzie tutaj przekonają cie do złej decyzji? Rozumiem jakbyś podążał poza schematami i kupił coś innego niż kolejne e36/46 czy inny niemiecki turbodiesel z chipem z planami na autorski napęd czy zawias. Albo silnik centralnie z rwd. A to jeszcze nudniejszego niż b5 1.9tdi
gicy
CYTAT
Zawsze mnie zastanawia chęć ludzi do obnażania sie w sieci, epatowania wszystkim byle tylko się pokazać. Po co?
\

+2
siewcu
Czym tu się chwalić? Nie czytałeś regulaminu, albo tylko tę część, która pisze o rozdzieleniu modów. Tych, których nie ma...
CZUCZU
No niestety brak modów.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.