Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jak wycentrować koło?
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
AleksanderVM
Cześć,

Kupiłem dystanse 7mm na tył i straciłem kołnierz piasty do centrowania koła. Na samych śrubach nie jestem w stanie tego zrobić, najlepsze co otrzymałem to bicie powyżej 120kmh.

Czy są jakieś patenty na wycentrowanie koła?
kamil7s
Zdjąć dystans, albo kupić taki z centrowaniem. Poważny tuning 7mm
torek
nie wiem jaką masz felgę, mając szpilki i nakrętki pływające idzie wycentrować dobrze koło.. ale trzeba się trochę pomęczyć.
erikson74
nakrętki pływające to wielka lipa, przy 120 może zadziałają ale przy 140 wcześniej czy później i tak zacznie bić, kołnierz musi być bez nie go nic sie nie zrobi a nakrętki pływające można sobie wsadzić w ....
AleksanderVM
No dobra, to kupię nieco szersze z kołnierzem. Dzięki za uwagi.
kris4cars
jeżeli masz zwykłe nakrętki to bez problemu powinno się wycentrować koło przy przykręcaniu.
przema72
samymi nakrętkami to może sobie wycentrować ale fabryczne koło w seicento , przy dużej feldze to luźne plastikowe adaptery robią niedoważenie

jak rozumiem to nie masz kołnierza po miedzy piasta a dystansem , a pomiędzy dystansem a felgą jest , jeśli masz możliwość przykręcenia dystansu do piasty to można czujnikiem zegarowym wycentrować kołnierz dystansu i wtedy przykręcić koło
ale ogólnie bez centrowania koła żadnymi nakrętkami nie ustawisz nic , kołnierze musza być
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.