Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Koc do TD04HL-13T
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
RaQu
Witam

Szukam koca, co możecie polecić na turbinę TD04HL-13T. Nie mam porównania do innych turbin i nie wiem jaka wielkość będzie pasować. Będę wdzięczny za naprowadzenie.
moritz86
Odpuść sobie wszystkie chińskie koce sprzedawane przez naszych największych dostawców części tuningowych. Rozpadnie się to badziewie po roku, a jak będziesz chciał je zdjąć to jeszcze szybciej.
RaQu
Wiesz bandaż lavę mam już kilka miesięcy i trzyma się ok. A potrzebuję coś na turbo bo mam je bardzo blisko kabli WN i jeden już się przypalił.
moritz86
Bandaże trzymają, a to badziewie się przeciera i rozpada jak tylko to dotkniesz. Ja bym coś z blachy alu wykombinował.
RaQu
Dobrze wiedzieć, przynajmniej popierasz swoją opinię o doświadczenie, w takim razie pozostaje wygiąć zastawkę.
kidzio_r5gtt
jak się kupi dobry to się trzyma a jak najtańszy to...
moritz86
Jaki najtańszy, najdroższy i to nie do jednego auta. Zawsze to samo. Chińskie gówno. Jeden trzyma długo, bo był u szewca który od spodu wyszył go porządnym materiałem.
kidzio_r5gtt
najdroższe... to co Ci się w kocu Forge nie podobało?
erikson74
Koce dobrych firm nie powinny sie rozpaść ale one nie są tanie także jak ktoś wspomniał jeśli jest szalona cena to towar musi spełniać swoje zadanie i to na długie lata, co do bandaży to też nie są aż tak dobre, źle nawinięty też potrafi się rozpaść
KAMILcom
CYTAT(moritz86 @ Sun, 19 Jul 2020 - 12:37) *
Odpuść sobie wszystkie chińskie koce sprzedawane przez naszych największych dostawców części tuningowych. Rozpadnie się to badziewie po roku, a jak będziesz chciał je zdjąć to jeszcze szybciej.

Dobrze, że o tym nie wiedziałem, bo ściągałem koc z 13t zakupiony prosto na ALI i wyglada jak nówka sztuka. Używany w rajdówce która zmieliła 3xszkrzynie i skończył sie silnik biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.