Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Golf 4 roll center
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
karsut
Witam
Autko vw bora czyli golf 4
Szukam adapterów do poprawienia ustawienia wachacza
A dokladnie sworznia wachacza przód bo od obniżenia skiepściło mi się roll center.
Czy ma ktoś wiedzę że kute wachacze r32/s3/tt mają inavzek mocowanie i poprawia to sytuację?
Pozdrawiam
kompot
Było swego czasu bardzo głośno o tym na różnych forach, szczególnie tematycznych VAG poszperaj w googlu.
Z tego co kojarzę wahacz, łącznik i inna przednia tuleja.
karsut
Tuleje pasują zamiennie.
Łącznik inny wiem,
Ale kwestia jak wychodzi z mocowaniem sworznia żeby wachacz lepiej się ułożył, bo jak będzie niewielka różnica to wolę na swoich zrobić adaptery.
kompot
Nie pamiętam jakie sa dokładnie zmiany w geometrii wahacza, tak jak mówię, najlepiej poszukaj na forach VAG, ale jestem praktycznie pewien, że zmiany w wahacach OEM będą subtelne w stosunku do tego co oferują tuningowe sworznie.
Lino
Z tego co brat wyszperał to Audi S3 i pochodne z grupy mają zwrotnicę z obniżonym punktem mocowania sworznia. Trzeba jednak zobaczyć które elementy podejdą zamiennie ze zwykłej wersji. S3 ma inne końcówki drążków na przykład.
karsut
CYTAT(Lino @ Tue, 07 Jul 2020 - 06:17) *
Z tego co brat wyszperał to Audi S3 i pochodne z grupy mają zwrotnicę z obniżonym punktem mocowania sworznia. Trzeba jednak zobaczyć które elementy podejdą zamiennie ze zwykłej wersji. S3 ma inne końcówki drążków na przykład.



Ooo. Dzięki za info. No to napewno zostaje na zrobieniu adaptera bo w moje dopiero co wpakowałem nowe lozyska i piastę
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.