Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: 340i B58 chiptuning
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
dadus15
Panowie. Furka jak w temacie. Na poczatku sierpnia chciałbym zrobić program w tym silniku. Silnik ma niesamowity potencjal i chciałbym, aby ktoś umiał go wykorzystać stad moje pytanie do was. Do kogo jechac na chipsa? Auto 100% seria natomiast na 90% wpadnie downpipe. Myslalem nad compsport, ale oni raczej vagi ogarniaja do perfekcji. Możecie kogos polecic ?
kinko
Tc-performance łódź specjalizuje się w BMW.
Robiłem u nich dwa razy i wyszło bardzo dobrze.
dadus15
TC-Performance wolałbym nie. Nie chce tutaj nikogo obrażać, ale ja mam swoja opinie na temat TC i wolałbym do kogos innego.
Mis
Skąd jesteś?
dadus15
CYTAT(Mis @ Tue, 30 Jun 2020 - 22:28) *
Skąd jesteś?

Dolnyslask, Jelenia Góra. Aczkolwiek jak trzeba będzie gdzies dalej sie śmignąć to nie ma problemu. Zależy mi na dobrze wykonanej pracy.
dadus15
Macie jakieś propozycje?
Tadek88
gregor10, oficjalnie nie ma B58 w ofercie, ale warto zapytać. Ma bardzo dużo pozytywnych opinii. Co do TC-Performance to uważam, że mają co najwyżej przeciętny kontakt z klientem.
Mis
Zapytaj w DynoSoft, znają ten silnik, robią profi.
Joker
Też polecam Dynosoft, tym bardziej, że masz do nich relatywnie blisko.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.