Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: KTune.pl
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Off-topic
TofikGST
Hej. Czy jest tu ktoś z KTune.pl albo osoba która ma namiar na chłopaków z tego garażu?
Próbuje się skontaktować przez FB ale nie ma odpowiedzi, nr telefonu też nie mogę żadnego znaleźć. Oni dłubią dużo w Lexach a mam do porobienia IS300 a, stąd moja prośba. Pozdrówki wink.gif
KRT
Muszą być super pro skoro ciężko się z nimi skontaktować . Jak coś za bardzo stiuningują to dopiero pewnie będzie ciężko o kontakt .
Honada
Dokładnie jak kolega wyżej napisał. Skoro teraz nie możesz się z nimi skontaktować, to co będzie jak im się "tuning" nie uda? Ciekawie może wyglądać tez odbiór auta w takiej sytuacji. Od dawna probujesz się z nimi skontaktować czy od wczorajszego wieczora?
ledziu
CYTAT(TofikGST @ Wed, 24 Jun 2020 - 22:07) *
Hej. Czy jest tu ktoś z KTune.pl albo osoba która ma namiar na chłopaków z tego garażu?
Próbuje się skontaktować przez FB ale nie ma odpowiedzi, nr telefonu też nie mogę żadnego znaleźć. Oni dłubią dużo w Lexach a mam do porobienia IS300 a, stąd moja prośba. Pozdrówki wink.gif


A co chcesz uczynić z is300? wink.gif
kluczyx
Cześć, spokojnie odpiszemy Ci jak dokopiemy się do Twojej wiadomości, pisze do nas minimum 10 osób dziennie wink.gif A terminów już nie mamy do połowy następnego roku.
Co do kontaktu serwisowego to nasi klienci mają do nas linię serwisową dostępną praktycznie 24/7, jesteśmy profesjonalną firmą także proszę nie wymyślać, nie podajemy wszędzie numeru telefonu dla wszystkich pytających bo zamiast pracować musiałbym wisieć całe dni na telefonie wink.gif
Pozdrawiam.
TofikGST
Odpowiadając wszystkim to tak z grubsza....
Przeglądając materiały firmy, stronę na FB zdjęcia i filmy wnioskuję że Ktune dość prężnie działa robiąc naprawdę grube projekty głownie obracając się w klimatach japoni w szczególności Lexy a także Supry. Mnie interesuje grzebanie w IS a tego robią na potęgę i chyba to auto już mają rozpracowane na wszystkie sposoby bez względu czy to 200 czy 300, swoją drogę to JZ-ty wydaje się że mają rozkminione bardzo dobrze. Dlatego postanowiłem zwrócić się do nich o pomoc.
Co do kontaktu to uważam że niepotrzebnie zaczeliścię wyciągać jakieś dziwne wnioski i dopisywać historie. Żeby rozjaśnić trochę sytuację powiem że napisałem do Ktune na messengerze jakoś w lutym czy marcu. Od razu dostaem automatyczną odpowiedź zwrotną a w niej że warsztat skontaktuje się w niedługim czasie a także że ma zajęte terminy do sierpnia 2020r. Mnie żadne terminy nie cisną więc sobie czekałem do teraz. Jakoś w ostatni weekend przypomniało mi się o tym i wszedłem jeszcze raz na stronę na FB, zobaczyłem nowe materiały z maja informację którą można odebrać jako " wracamy na FB po dłużej nieobecności" czy coś takiego. Stwierdziełm że może poprzednio trafiłem w zły czas i teraz skoro wrócili na FB ponowię próbę kontaktu. Napisałem ponownie wiadomość i jednocześnie postanowiłem spróbować kontaktu przez 4um, jak widać z sukcesem smile.gif

Kluczyx - Nie masz nic przeciwko jeśli napisze do Ciebie PW ? Potrzebuje Waszej pomocy ale bez wstawiania auta na warsztat i myśle że nie specjalnie zaburzę Wasz napięty harmonogram.

Pozdrawiam wszystkich

Acha, chce dokoksować 3setę, dlatego potrzebuje wsparcia wink.gif
kluczyx
Już napisałem do Ciebie pw w sprawie kontaktu.
Co do terminów to niestety mamy ograniczone możliwości przerobowe ze względu na ilość stanowisk i brak w okolicy konkretnych osób do pracy z umiejętnościami, chcemy trzymać poziom więc wolimy zrobić mniej aut ale dokładnie, w sumie też dlatego mamy tyle zleceń że nie mamy nawet kiedy wrzucić zdjęć z aktualnych prac na profil wink.gif Ostatnio mamy sporo supr na robotę a to w większości grube projekty, które pochłaniają ogrom czasu także prosimy wszystkich o wyrozumiałość.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.