Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: jednomas 1z
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Audi Sport
Heniek22
Cześć. Mam problem z zestawem na stałym kole z 1z. W sumie pierwszy raz mnie to zaskoczyło bo założyłem w życiu z 5kmpl i nigdy nie miałem problemu.
Temat miał być szybki. Ostatnio wyminiałem takie koło może z 2 lata temu. Klient podjechał MK4 1.9 90HP. Dwumas rozwalony okrutnie i był zdecydowany na 1Z. Odrazu zamówiłem koło o odpowiednim nr.
W sklepie zamówiłem nowe śruby i zestaw sprzęgła pod jednomas. Standardowo jak zawsze. Raz miałem sascha raz valeo tak na zmiane i zawsze wszystko grało.
Zakładam nowy uszczelniacz, koło, kręce nowe śruby zakładam tarcze z dociskiem i cos jest nie halo.
Mierze kręce patrze ... śruby koła obcieraja o tarcze. WTF. Sprawdzam nr no wszystko gra. Poszperałem w necie i gdzieś znalazłem info że musi być tylko sasch ale nie pasuje mi to za cholere bo juz zakładam i valeo i sascha i zawsze grało.
Czy ktoś może miał podobny przypadek ?? Może valeo wprowadziło jakąś zmianę ?? w sklepie za bardoz nie wiedzą co mi zamówić. Zamowiłem na przymiarkę zestaw z VR6. Dodatkowo po tym nr sascha sprawdziłem z tym co mam po zdjęciach i docisk jest identyczny jak ten co mam z valeo a tarcza jest tylko troche inaczej wykonana.
Heniek22
temat ogarnięty. Można zamknąć lub usunąć
mate96
A co było?
snake666


CYTAT(Heniek22 @ Mon, 15 Jun 2020 - 05:02) *
temat ogarnięty. Można zamknąć lub usunąć



Foch smile.gif hau hau kosztuje, i do widzenia
Heniek22
Najprawdopodobniej tarcza która byłą w zestawie była albo źle spakowana z innego sprzęgła albo źle wykonana. W kazdym razie po kupieniu drugiego zestawu tarcza była inna i wysprzeglało.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.