Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Laminatowa klapa bagaznika
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
Gusiew
Witam,


Szukam lekkiej klapy bagaznika z laminatu do 350z. Z tego co widze to ktos niby w Polsce robi ale te same zdjecia przewijaja sie w wielu firmach a nikt nie odbiera telefonu. Zna ktos namiar na kogos kto taka klapa handluje? Jezeli nie to kto w Polsce zrobi odbitke mojej klapy?
duchu22
Mikinka ?
Gusiew
Mikinka nie robi. Udało Mi sie dogadac z Radical Tuning ale troche dziwna sprawa. Proformy nie wystawia.Okres oczekiwania 2 tygodnie. Calosc do zaplaty z gory. Zakup jedynie przez sklep i tylko w Euro. Przesyłka na terenie Polski 60 euro. Generalnie dziwni ludzie ale wyjscia nie ma za bardzo. Moze to nie oszusci. Na prosbe podania Nipu firmy nie odpowiadaja. Z plusow widze po komentarzach ze dosc dobre wykonanie. Czas pokaze.
Al Ed Upek
Zapytaj jeszcze w Febla Tuning. Są w stanie dorobić element na podstawie oryginału
kamilp1908
Może JDMbodyshop coś mają? Znajdziesz na fb.
wałek
Cześć, potrzebujesz z laminatu czy z włókna węglowego?
Robię takie rzeczy, mogę wykonać formy i produkt. metoda próżniowa, żywica epoksydowa. Jak zainteresowany to zadzwoń tel. 609354198
Gusiew
Firma nie istnieje. Przejal to Radical tuning. Zlozylem zamowienie 6.06 wiec maja jeszcze 3 dni robocze zeby wyslac.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.