Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wynajęcie toru w Łodźi
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Zloty, zawody, imprezy
Stron: 1, 2, 3, 4, 5
SNiP3R
Witam.

Chciałbym się zapytać Was, czy mielibyście ochotę zbiorczo zarezerwować tor na kilka godzin.

Najlepiej w którąś sobotę.

Jeśli chodzi o chętnych, to są aktualnie dwie osoby: ja + mój znajomy.


MadeInPoland
tak
MisioLBN
Zależy jaki koszt i termin ale z checia bym podjechał zrobić pare kółek z mądrzejszymi z forum tongue.gif Auto mam w zasadzie seryjne wiec pare kółek żeby mieć czym wrócić xD Najwyżej klocki hamulcowe w bagażnik na zmiane trzeba by zabrać
SNiP3R
Koszt rezerwacji toru to jest coś w granicach 1800zł.

Sesja trwa 2 godziny.

Muszę się dowiedzieć ile maksymalnie aut może brać udział w takiej sesji.
MadeInPoland
Nie czytasz forum. 2 linijki niżej jest mój temat o tym:
http://www.racingforum.pl/Tor-ld-na-wyAecznoAe-t151644.html

6 osób niby max o ile nie zmieniło się.
2 godziny trochę mało, żeby przetestować kilka rozwiązań, ale zawsze coś.
SNiP3R
No nie zczaiłem rolleyes.gif

Wiem że to niezbyt długo, ale myślę że coś tam przez ten czas się ogarnie. Potem zawsze fajnie można wymienić się doświadczeniami, pogadać...
SNiP3R
No i mysle że te 6 osób to nie jest źle, bo bo ok. 300 zł na osobę, no moim zdaniem za 2 godziny jazdy na torze to "czopka śliwek" wink.gif
MadeInPoland
No pewnie. Ja się piszę pytanie którą sobotę i czy musi być sobota. Piątek wieczór też dobry termin smile.gif
SNiP3R
Wiesz, ja napisałem ogólnie sobota.

Dla mnie równie dobrze mógłby być piątek. Oczywiście najlepiej popołudnie/wieczór.

Czyli co, aktualnie jest 4 chętnych:

- ja
- mój znajomy
- MadeInPoland
- MisioLBN

To co, wystarczy? Czy szukamy dalej chętnych... wink.gif
MadeInPoland
Który weekend rozważasz?
Może się jeszcze kto dopisze.
SNiP3R
MadeInPoland

A Ty masz może tam kontakt z tym torem?
Ja tam kiedyś dzwoniłem to jakaś kobieta ze mną rozmawiała, wtedy jakoś nie umiałem się z nią dogadać XD.

Ale to było rok temu, nie wiem jak teraz.

Ja ogólnie jestem strasznie zajęty, więc jak miałbyś czas i chęci by to ogarnąć to byłbym wdzięczny... no chyba że Ty
też nie Masz czasu, to wtedy gdy ja będę miał chwilę to postaram się to ogarnąć rolleyes.gif
SNiP3R
CYTAT(MadeInPoland @ Wed, 03 Jun 2020 - 13:42) *
Który weekend rozważasz?
Może się jeszcze kto dopisze.


Mnie tylko nie ma od 3-11 lipca, tak to jestem niemal cały czas na miejscu w domu/firmie.
MadeInPoland
Przyszły tydzień 12.06 piątek to fajna data dla mnie.
SNiP3R
Hmmm... no dla mnie też w sumie smile.gif
SNiP3R
MisioLBN

Jak Ty na to się zapatrujesz?
MadeInPoland
Nie mam tam z nikim kontaktu niestety. Przyszły piątek super sprawa.
MisioLBN
eheheh a z kolei ja wtedy nie moge bo obiecałem żonie mały remont w domu... ale na mnie nie patrzcie bo ja teraz pokolei weekendy odpadam bo musze oddac auto na wydech i nie wiem ile bedzie stać także caly czerwiec chyba jestem nie osiągalny. Nie spodziewalem się tak szybkich terminów. Znając wszystkie umawiania sie forumowe to myslalem że raczej mowimy o lipcu niż czerwcu
MisioLBN
Co do kontaktu może walcie do Radzia aka Marcina ?
SNiP3R
Dzwoniłem do mojego znajomego, to jest tak na 80%.
SNiP3R
Więc aktualnie jest Nas 3...
Andrzejsr
CYTAT(SNiP3R @ Wed, 03 Jun 2020 - 13:18) *
No i mysle że te 6 osób to nie jest źle, bo bo ok. 300 zł na osobę, no moim zdaniem za 2 godziny jazdy na torze to "czopka śliwek" wink.gif


Jastrząb 3 godz - 300zl..może się zdarzyć że będzie się jedna osoba na torze. Aktualnie były terminy wczoraj, dziś, jutro. Tura 12-15 i druga 15-18. Można dwie tury sobie wziąć. Kontakt :
j.kasprzyk@torjastrzab.pl
SNiP3R
CYTAT(Andrzejsr @ Wed, 03 Jun 2020 - 15:08) *
Jastrząb 3 godz - 300zl..może się zdarzyć że będzie się jedna osoba na torze. Aktualnie były terminy wczoraj, dziś, jutro. Tura 12-15 i druga 15-18. Można dwie tury sobie wziąć. Kontakt :
j.kasprzyk@torjastrzab.pl



No ale facebooku pisze że od 13 do 14 czerwca, nie 12.

13 - MOTOCYKLE
14 - AUTA

Niedziele dla mnie odpadają jak cuś...
SNiP3R
Aha... Tobie chodziło o godziny a nie o daty :/

To w takim przypadku czy będzie otwarte za tydzień w piątek?
SNiP3R
Chociaż nie powiem, bo bardziej pasowałby mi tor w Łodzi - jest mi znacznie bliżej.
Andrzejsr
CYTAT(SNiP3R @ Wed, 03 Jun 2020 - 15:19) *
No ale facebooku pisze że od 13 do 14 czerwca, nie 12.

13 - MOTOCYKLE
14 - AUTA

Niedziele dla mnie odpadają jak cuś...


Nie wiem co na fejsbuku piszę, ja się zawsze na wszelkie treningi tam z Jackiem Kasprzykiem umawiam mailowo, porządny, słowny człowiek, i pomocny zawsze na ile może w takich tematach indywidualnego np. nieprzewidzianego braku możliwości przyjazdu, zmiay terminu itp.
W zeszłym tyg temu pytałem jak działają, to mi objaśnił i podał te terminy, czas i ceny , bo mnie ten tydz interesował.
Pewnie mają i inne terminy dopóki nie wrócą z pełną parą działaniami typu szkolenia, testy dla jakichś korporacji, itp. dużych klientów. Weekendy raczej na pełne trackday'e czy zawody będą rezerwować, ale warto go pytać.
SNiP3R
MadeInPoland

Problem w tym, że za tydzień w piątek na "Łodzi" jest niemal rezerwacja na cały dzień sad.gif
SNiP3R
Za tydzień w czwartek jest cały dzień wolny jak cuś...
done4
https://tor-lodz.pl/kalendarz

W weekendy raczej wszystko zarezerwowane dla aut.

https://tor-lodz.pl/aktualnosci/248-30--zni...u-na-wylacznosc



mystek
a'propo Jastrzębia, wybiera się ktoś z forum 14.czerwca na sesję poranną?
MadeInPoland
Zapchany ten kalendarz TL. Czwartki mi nie odpowiadają, ale 17.06 np mi pasuje.
SNiP3R
A za tydzień w czwartek? Jest święto, więc z reguły trochę więcej czasu smile.gif
MadeInPoland
Przyszły czwartek mi odpada praca 24g
SNiP3R
sad.gif

szkoda...
SNiP3R
Panowie... co powiecie na datę: 20 czerwiec, sobota w godzinach 18-20? Jest wtedy akurat wolny termin.
MadeInPoland
Mi pasuje
SNiP3R
No mi właśnie też, czekamy na odpowiedź reszty.
SNiP3R
Dobra.
Jest wstępna rezerwacja toru, do jutra wieczora.

Teraz tak...

MadeInPoland, gdyby nie było więcej chętnych, piszesz się na 2/3 osoby?

Bo jeszcze jest mój znajomy, ale potwierdzi mi do końca tygodnia.

Bo ja nawet gdyby Nas było tylko dwóch, to i tak się piszę smile.gif
MadeInPoland
Tak
SNiP3R
No i super.

Będę rezerwować. smile.gif
SNiP3R
MadeInPoland

A Ty jakie Masz autko?
Jakieś typowo torowe czy usportowione?
MadeInPoland
Jeszcze cywil. Właśnie zmieniam tylny zawias wyrobię się z przednim raczej też. Trochę masy poszło obecnie 1480kg ze mną i paliwem. Postaram się jeszcze 80 pogonic, mocy trochę więcej też zrobię do tej Łodzi, ale chyba Ciebie nie dojdę jeszcze. http://www.racingforum.pl/CL203-C63-M156-w...em-t150882.html

Jeżeli mogę 2 fury testować to wezmę też podobna wyścigowke.
SNiP3R
A co Masz drugiego?
Jedziesz lawetą czy tym samym autem co po torze?
MadeInPoland
Taki sam ale wyścigowy. Jak uda się kogoś ogarnąć do pomocy to wyścigowy na lawecie a ten cywilny na kołach.
SNiP3R
Ja się zastanawiam czy jechać na kołach, czy lawetą...

Ogólnie jestem pewny co do auta jeżdżąc na codzień, ale wiadomo tor to co innego...
SNiP3R
MadeInPoland

Dostałem oficjalną ofertę.
1000zl netto za godzinę.
Czyli wychodzi 2460 brutto za dwie godziny.
Jak coś ja dalej się pisze.
A Ty?
MadeInPoland
Tak
SNiP3R
Dobra.
Rezerwuję i robię przelew.

Rozumiem że rozliczymy się na miejscu?
MadeInPoland
Tak. Pytanie czy potrzebujesz FV i jak rozliczymy czy też mogę mieć FV na przynajmniej część?
Przelew mogę Ci dzisiaj puścić.
SNiP3R
Jak chcesz możemy zrobić fv na całość dla Ciebie. Ja nie potrzebuje.
MadeInPoland
Udało się nam zarezerwować tor 20.06. 18-20. Jeżeli ktoś jeszcze chętny to można się dopisać. Na chwilę obecną jest SNiP3R i ja.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.