Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: dsg dq250 SFV zamiast 02m DQB
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Audi Sport
slonik98
Witam. Kopię się już 2 dni z etką i już mnie krew zalewa. Szukam info odnośnie przełożenia głównego skrzyni dsg dg250 o oznaczeniu SFV. Aktualnie w samochodzie siedzi 02q o oznaczeniu DQB. Próbuję dojść czy zgra mi się to dsg z tylnym dyfrem. U mnie final drive I jest 4.200 1-4gear a final drive II 3.316. Trochę już zgłupiałem czy mam rozumieć, że takie przełożenia muszę mieć w dsg ? wg mnie ważne jest to jakie przełożenie ma reduktor ? czyli przełożenie reduktora i przełożenie haldexa ? rozjaśnijcie jak możecie ;] pozdro
edit. no nie ma bata przekładnia kątowa musi równać się przekładnia tylnego dyfra. przełożenie główne jest nie istotne sure ?
mateusz1605
Przełożenie w przekładni kątowej i w tylnym dyfrze ma sie zgrać, przełożenia główne nie mają wpływu. Natomiast ja nie znalazłem różnicy w przełożeniach przekładni kątowych w danych generacjach- zawsze było takie same.
FF2004
skrzynia o oznaczeniu PUR pasuje w miejsce DQB
slonik98
To poratuje ktoś informacjami czy ta kątowa ma takie samo przełożenie jak tylny dyfer z audi tt 224km? Stawiam flaszkę
olozwirski
Haldexy póki co maja takie same przełożenia. Prócz T5.
Z czego jest ta skrzynia?
CYTAT(slonik98 @ Thu, 28 May 2020 - 08:27) *
To poratuje ktoś informacjami czy ta kątowa ma takie samo przełożenie jak tylny dyfer z audi tt 224km? Stawiam flaszkę
slonik98
Superb to samo co passat b7 2.0 diesel
Chcę z diesla bo na małych kółkach z golfa 2 6 odcinam przy około 220km/h
https://youtu.be/d3dwJeuQzjI
olozwirski
Według mojej wiedzy to kątówka jest 27/17, pasuje.
slonik98
Daj adres na flaszkę. Dzięki wielkie
Adit. Olo skrzynkę masz pełną
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.