Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ocena Wsadu 1.9 ASZ 019JK
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Diesel Power
mumans22
Cześć wszystkim,może interesuje się ktoś tutaj chiptuningiem, mam wielką prośbę o ocenę wsadu,ogólnie zgłębiam oporowo wiedzę na temat modyfikacji map/wsadu,ale jakby nie patrzeć lepiej poprosić o poradę kogoś bardziej rozgarniętego w temacie,aktualnie mapa wgrana na pokład,fajnie się odpycha,ale ciekawi mnie czy nie za mocno,najbardziej boję się o sprzęgło bo szczerze mówiąc nie chcę go wymieniać na dniach,jeżdził ktoś na takim setupie? Auto seria,nic nie dłubane,fabryczne podroby smile.gif Każda porada mile widziana,zainteresowanych proszę pytać,były już popcorny,launch control,ale jednak wolę z tego nie korzystać smile.gif


Zgrywanie,wgrywanie wsadu robię za pomocą chińskiego kabelka MPPS v13 + program(Kupiony za 70 zł na Alledrogo),czy jakoś tak,obróbka wsadu w programie EDCSUITE,o sterownik się nie boję bo mam zgranie na komputer dane z EEPROM ECU, a pozatym zostawiłem oryginalne ECU na w razie W.


ORI WSAD

MOD STAGE 1
silverarrow_S3
Po co tam „noread”?
gtfan
Pseudo zabezpieczenie, żeby WinOls tego nie otwierał.
silverarrow_S3
CYTAT(gtfan @ Fri, 01 May 2020 - 10:01) *
Pseudo zabezpieczenie, żeby WinOls tego nie otwierał.

Tyle to ja wiem, tylko po co w takim pliku?
silverarrow_S3
CYTAT(gtfan @ Fri, 01 May 2020 - 10:01) *
Pseudo zabezpieczenie, żeby WinOls tego nie otwierał.

Tyle to ja wiem, tylko po co w takim pliku?
Mis
Są dwie możliwości:
1) Nie autor tematu przerabiał plik.
2) Wrzucił plik do oceny, a sam go blokuje, żeby zagrać na nerwach, to zachowanie typu troll. biggrin.gif
duct tape
Raczej przerabiał autor ale jest zielony w temacie i nie wie że takie coś może się pojawić w obrobionym wsadzie. laugh.gif
G-CSheko
CYTAT(duct tape @ Sat, 02 May 2020 - 00:57) *
Raczej przerabiał autor ale jest zielony w temacie i nie wie że takie coś może się pojawić w obrobionym wsadzie. laugh.gif

zdecydowanie tongue.gif biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.