Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jaka buda i jaki silnik 300 hp N/A
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Chcę kupić auto, kupiłem auto
romanzlasu
Witam szukam auta do podłubania. Chodzi mi o tanie 300 koni N/A małym nakładem pracy. Zależy mi na przetartych ścieżkach i na tym by było dużo gotowych rozwiązań jeśli chodzi o swap. Mój faworyt to e46 + jakieś m60/m62.
monev
Zdefiniuj "tanie" wink.gif
radzio_gsi
130
done4
Wymagania masz małe i nie musisz nic dłubać, jest wiele seryjnych samochodów 300 hp N/A.
Blaid
80/a4 + 4.2 v8 chyba jest dość prosty do swapowania
romanzlasu
tanie czyli do 30 max 40k całość, zapomnialem napisac że audi niechce nie lubie jedzic z silnikiem w zderzaku, chodzi mi tez o jak najmniejszą budę więc max autosegment D
Gusiew
350z plus pare modow. Nie baw sie w swapy bo pochlonie to worek pieniedzy. e46 z m60 bedzie mialo kiepski rozklad mas i bedzie ciezsze od 350z.
MisioLBN
2.4 franken z glowica od Grześka?
Damzzii
Jak ma być tanio i chcesz sobie podłubać to polecam subaru legacy 2.0d (palące, ale stukające, jest tego sporo) i legacy spec b (3.0 manual, amortyzatory bilsteina) w angliku.
Diesla naprawiasz i sprzedajesz silnik, z anglika wyciągasz skrzynie i dyfer i sprzedajesz, z pozostałości robisz swój samochód wink.gif z nowym wydechem (koniecznie kolektory) i korektą paliwa/zapłonu masz okolice 300KM.
Finansowo, pesymistycznie cała zabawa kosztuje max 5k zł + dużo czasu rzecz jasna, optymistycznie masz fajny samochód za darmo i parę złotych w kieszeni.
GIB
CLK 500, ew swap 5.0 do w203
16vg60
Golf MK2 syncro+r36,ew.trojka albo czwórka smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.