Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Swap w203 m271 na w203 m111
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Mercedes AMG
PawełP
Czesc,
Bede robil swapa w mercedesie w203 dawca jest w203 2.3 m111 2001 manual biorca w203 1.8 m271 2005 automat. Posiadam dwa kompletne samochody mam w planie przelozyc wszystko lacznie z kluczykami bo dawca ma dwa kluczyki. Zalezy mi na tym zeby w biorcy zostal automat.Czy jest cos co moze mnie zaskoczyc czy prosta robota?Pozdrawiam
MadeInPoland
Względnie prosta z tym że są inne stacyjki i musisz cześć instalacji elektrycznej przelozyc
PawełP
a z tym ze 2.3 fabrycznie bylo spiete z manualem a chcialbym zostawic automata nie bedzie jaj?
MadeInPoland
Nie bedzie
PawełP
a razem ze stacyjka musze przelozyc licznik?

Ps daj jakis namiar do siebie na priv
MadeInPoland
Licznika nie musisz przekładać ale będziesz miał problem z przebiegiem. Co do zasady przekłada się zestaw ecu blokada stacyjka żeby zapalić. Jak chcesz mieć przebieg na wyświetlaczu to musi być zgodny ten w zegarach z tym w stacyjce i ecu. Więc w praktyce najlepiej przełożyć też zegary. Jest opcja wyczyszczenia pamięci przebiegu w zegarach i kodowanie takich zegarów pod przebieg z ecu. Ale za to chyba teraz ścigają. Mogą być jakieś problemy przy zegarach i stacyjce przedlift polift i coś może nie grać. Ja zawsze operuje w obrębie przedliftow lub liftow jak przekładam żeby nie robić sobie pod górkę.
PawełP
Co do przebiegu to zobaczymy jak uda sie zrobic na starych zegarach to zrobimy na starych zegarach tylko zglosze zmiane licznika i spokoj. A co do lifta przedlifta to niestety ten silnik nie wystepowal w polifcie stad taka troche rzezba wychodzi. No ale z tego co mowisz jestem optymista i jakos to dogramy.
PawełP
A Ty podjalbys sie zrobienia takiego swapa?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.