Witam.Sprzedam auto jak w tytule.Ponieważ ostatnio nie mam szczescia jakby mi mało było kłopotów, padło mi turbo. Jadac spokojnie po trasie po prosrtu zaczeło świszczeć i poddymiać. Turbo zdemontowało Street Lane Garage i tam też stoi auto. Ja przez ostatnie rok i 3 miesiace wpompowałem w auto koło 4,5 tys zł(remont skrzyni, łozyska kół, cewka, tylny zacisk i linki hamulca recznego i jakieś pierdoły).
Ja ogólnie już nie mam czasu na jazde tego typu autem i przesiadłem na... hybryde.Najchętniej sprzedam tak jak stoi, cena jak w nagłówku.Jest to salon polska, przebieg 172 tys km, w moich rękach od 4 lat i 1 miesiąca. Ubezpieczenie do 21.03.2021, na przegląd jeszcze nie dojechałem, bo auto stoi...Ja sam zrobiłem przez ten czas: alternator, wszystkie hamulce z regeneracja zacisków, zbiorniczek płynu, świece, rozrząd, łączniki staba, swożeń, nowa chłodnica klimy, wydech z kwasówki z 3 calowych DP, jednym tłumikiem i łączeniach na V band(SLG) i wiele innych rzeczy, których po prostu nie pamietam. 99% serwisu było robiona u Noorca i Holka w SLG.Do czasu awarii auto zapodawało jak należy i naprawde jak na swoją moc robiło co trzeba, paląc przy tym rozsądne ilości paliwa(8-10l)
2 kluczyki, wszystkie dokumenty itp. Auto stoi w dowodzie jako 114 kw, jest to wina poprzedniego właściela, Ja tego nie prostowałem bo panie w WK i tak miały kłopot jak to ustrojstwo zarejestrować, przecież nie ma takiego modelu rolleyes.gif . Ale po wpisaniu VIN np w ASO, czy jakimkolwiek innym miejscu, auto widnieje jako ori wersja 132kw.Auto oprócz sprężarki wymaga naprawy tylnych błotników, oraz wymiany maski, która była kiedyś lakierowana. Reszta auta ma lakier oryginalny. Do wymiany Jest też przewód klimy, który posiadam.
Auto obecnie od już 2 tydzien stoi pod SLG Radzymin, ponieważ osoba, która była zdecydowana na zakup musiała zrezygnować ze względa na sytuacje jaką zorganizował nam koronawirus.kontakt: 502 525 444.Auto w tej formie bedzie do sprzedania przez okres, dopóki nie kupie po prostu drugiej sprężarki i nie uruchomie auta, wtedy cena skoczy do około 16,5 tys zł.Świetna baza na wsadzenie mocniejszego turbo i dmuchnięcie tego na 250-280 koni.