Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Sprzęgło vr6 turbo
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
vwcaddypower
Witam mam problem ze sprzęgłem w swoim vr6 turbo skrzynia 6 obecnie to które mam chodzi ciężko i wywala pompę. Sprzęgło ma podwujny docisk. Ktoś może doradzić jakie łagodniejsze można wrzucić do mocy około 450km
krzysiek50
Ile ci tam wyszło momentu? Zakładałeś już podobny temat kiedyś. Masz jednomas 240mm?
kkkacper
CYTAT(vwcaddypower @ Thu, 19 Mar 2020 - 09:15) *
Witam mam problem ze sprzęgłem w swoim vr6 turbo skrzynia 6 obecnie to które mam chodzi ciężko i wywala pompę. Sprzęgło ma podwujny docisk. Ktoś może doradzić jakie łagodniejsze można wrzucić do mocy około 450km


Oczywiscie.. custom zamach i sprzeglo z audi 3.0TDi.. jakbys potrzebowal wiecej info to pisz na priv.
vwcaddypower
Sprzęgło ma podwojne słoneczko chodzi twardo momentu około 580nm kiedyś temat zakładałem bo chodziło o pompę ze szybko się zużywała przez właśnie to twarde sprzeglo
krzysiek50
Przy 240mm jednomas valeo + obicie kevlarem wytrzyma 600Nm. Przy 228mm seryjna tarcza i seryjny docisk VR6 też tyle zniesie. Na początek bym wyrzucił drugą sprężynę albo ją mocniej okroił. Możesz zostawić obecna obudowę i wrzucić inna sprężynę z.jakiegos dużego diesla.
Misior
CYTAT(krzysiek50 @ Fri, 20 Mar 2020 - 15:02) *
Przy 240mm jednomas valeo + obicie kevlarem wytrzyma 600Nm. Przy 228mm seryjna tarcza i seryjny docisk VR6 też tyle zniesie.


Seryjne sprzęgło 228mm zniesie 600Nm?
krzysiek50
Głównie chodzi o ten oryginalny docisk z 12V, zamienniki już tyle nie dają rady przenieść. No i zabielony zamach, ale to chyba wiadomo i nikt na przegrzanym nie składa biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.