Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Cla 45 amg czy warto ?
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Mercedes AMG
Wnucek
Witam.
Z racji tego, że przymierzam się do zmiany swojego samochodu myśle o Mercedesie CLA 45 amg
Samochód raczej z początkowych roczników.
Z tego co czytałem i rozmawiałem z jedna osoba to podobno w tych samochodach najgorsza sprawa są skrzynie i podobno elektronika wariuje.
Chciałem zapytać czy rzeczywiście tak jest jakich przebiegów trzeba się bać ?
Jakie są koszta eksploracji, co się psuje, na co zwracać uwagę.
Na samochód będę miał w okolicach 120tys.
Za wszelkie informacje, dziękuje i pozdrawiam Patryk.
Tom-Lee
Jaki przebieg? Ja bym nie kupowal tego bez gwarancji. Chyba, ze masz czas, nerwy i portfel. Ja wole miec swiety spokoj.
Wnucek
Przebieg myśle, ze do 100k.
Mówisz, ze aż taka tragedia :/
Tom-Lee
Nie mowie, ze tragedia bo nie uzytkuje tego samochodu. Konkretnie niech sie wypowiada ten co taki ma.

Ja zwracam tylko uwage, ze to sa dosc drogie samochody, wiec serwis jesli bedziesz zmuszony robic cos powazniejszego w ASO moze generowac duze koszta. Takze lepiej miec gwarancje, ktora w takich przypadkach zalatwia sprawe.
Zurad1
Mam w rodzinie A45 (chyba ten sam silnik?) z przebiegiem ~100k km i nie dzieje się nic złego, tylko że to auto to totalna seria, użytkowane 'delikatnie' (czyt. nie ma procedury co każde światła).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.