Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: 1 Runda SMB 2020
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Filmy i Zdjęcia
radzio_gsi
Maciek1234


co to za wynalazek? Wygląda jak karukatura bolidu wyścigowego (wąska, ale za to wysoka). Jeździło to na imprezie? Czy to kolejny projekt politechniki z cyklu: wóz wyścigowy, który nie jest konkurencyjny nawet dla seryjnego Seicento?
Skiba
Maciek, formuła student. Przeczytaj regulamin tej serii, tam znajdziesz odpowiedź co jak i dlaczego.
Maciek1234
Skiba, ja się domyślam, że to formuła student. Ale ciekawi mnie, czy to wyjechało na tor i zrobiło jakiś czas, żeby móc to odnieść do innych aut.
Skiba
CYTAT(Maciek1234 @ Fri, 21 Feb 2020 - 09:31) *
Skiba, ja się domyślam, że to formuła student. Ale ciekawi mnie, czy to wyjechało na tor i zrobiło jakiś czas, żeby móc to odnieść do innych aut.

W jakim celu formuła student miałaby szukać odniesienia w stosunku do aut?
Gdybyś jednak doczytał to znalazłby jakie są wymagania i jakie konkurencje mają do pokonania te bolidy wink.gif
Maciek1234
CYTAT(Skiba @ Fri, 21 Feb 2020 - 09:37) *
W jakim celu formuła student miałaby szukać odniesienia w stosunku do aut?

zwykła ciekawość
Skiba
CYTAT(Maciek1234 @ Fri, 21 Feb 2020 - 10:45) *
zwykła ciekawość


Jeżeli masz taką ciekawość to możesz spróbować się Insignią w tych konkurencjach w których startuje formuła student i do których została zaprojektowana. To będzie najlepsze porównanie wink.gif wink.gif
Myślę że to powinno zaspokoić Twoją ciekawość smile.gif
Maciek1234
CYTAT(Skiba @ Fri, 21 Feb 2020 - 11:08) *
Jeżeli masz taką ciekawość to możesz spróbować się Insignią w tych konkurencjach w których startuje formuła student i do których została zaprojektowana. To będzie najlepsze porównanie wink.gif wink.gif
Myślę że to powinno zaspokoić Twoją ciekawość smile.gif
dyskusja niemal jak rozmowa z kandydatem na prezydenta: "A pan co osiągnął? Chętnie pana posłuchamy" biggrin.gif

To nie ja pojechałem na tor w Białymstoku, by prezentować Insignię. To formuła studentów pojawiła się tam w jakimś celu - dlatego uznałem za zasadne zapytanie, jak się formuła spisała na torze - przecież ten bolid mógł jechać w klasie gość, albo nie być klasyfikowanym.
Skiba
CYTAT(Maciek1234 @ Fri, 21 Feb 2020 - 11:32) *
dyskusja niemal jak rozmowa z kandydatem na prezydenta: "A pan co osiągnął? Chętnie pana posłuchamy" biggrin.gif

To nie ja pojechałem na tor w Białymstoku, by prezentować Insignię. To formuła studentów pojawiła się tam w jakimś celu - dlatego uznałem za zasadne zapytanie, jak się formuła spisała na torze - przecież ten bolid mógł jechać w klasie gość, albo nie być klasyfikowanym.


Ty tak na poważnie ? biggrin.gif
Jak sam napisałeś widocznie pojechali się prezentować, a nie startować w kolejnej konkurencji formuły student.
Zarzucasz że są wolniejsi od seja ale nie widzisz tego że nie są stworzeni do konkurowania z sejem tylko z innymi bolidami serii w konkretnych zadaniach.

Dla mnie EOT wink.gif
Pozdr
radzio_gsi
to jest pojazd formuly student, która ma ściśle określone parametry m.in. silnik i wymiary. uczelnie z całego świata walczą razem na jednym torze.
szczerze? myślę, że ten bolid by wciągnął wszystkich i to jedną dziurką ;p
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.