Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Emu black do A4 B7 przejściówka p&p BAM
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Audi Sport
Kejsi
Jak w tytule czy przejściówka ECU master do silnika bam pasuje do silnika BFB, cena nie jest duża a bardzo ułatwi to przejście na standalone, nie potrafię znaleźć informacji czy wyprowadzenia pinów się zgadzają i czy wgl gniazdo jest takie same, brak dostępu do auto daty

Jest ktoś kto montował emu black do A4 B7 1.8t? Co z zegarami? Czy wbudowany emulator can'a daje rade wyświetlać zegary bez choinki? Są perfekcjoniści którzy wpinają również Evap?
kkkacper
Podstawowe pytanie, po co? Zle Ci na 7.5?
Kejsi
Mi bardzo dobrze, ale zamknięty map i maf, korekcję po egt itp
MisioLBN
CYTAT(Kejsi @ Sun, 09 Feb 2020 - 18:43) *
Mi bardzo dobrze, ale zamknięty map i maf, korekcję po egt itp

Jeżdżą 1.8T 400+ na seryjnych ECu wiec szukasz troche na siłe problemu
Kejsi
Marzy mi się 550-600 panowie, bez dwóch zdań seryjnego sterownika nic nie zamieni ale pytam się która godzina a wy mi mówicie ze zagarek macie od dziadka który podczas drugiej wojny światowej walczył z nazistami ������
Wtrsyk 980, gtx3071r, stroke jest, znacznie odprężony 7.1:1, wałki NA bez zmiennej leżą w warsztacie może kiedyś się odważę wrzucić jak zrovie coś ze springem bo seria nie daje rady i ssący pękł, jak będzie mało to się będzie lać alko, dalej będzie mało to pójdzie woda, dalej będzie Lipton to ruszę głowice
EmU to też drobne poprawki u siebie w garażu bez dodatkowych kosztów a tak wgl znajdź kogoś kto będzie chciał to stroic i jak już wspomniałem większość czujników będzie zamknięta i z wspaniałego me7.5 zostaje jedynie sonda i iat no i ogromną ilość map zabezpieczających, w zamian dostaje się też sporo bajerów które można wykorzystać
Mis
550-600hp na gtx3071 śmierdzi mi alkoholem, więc na me7 ecu z bfb/bam to do zrobienia z palcem w dupie.
Jakie czujniki masz zamknięte, Ty wiesz o czym piszesz?
Bez problemu adaptuje się większy maf, większym map, strojenie mafless również możliwe i wiem o czym piszę, by wypchałem już takie auta strojąc je samemu od zera na me7.
Jakie masz bajery w EMU co nie masz w me7.5.5?
Tak pasuje, pinout jest identyczny jeśli chodzi o samo odpalenie silnika i jego pracę.
Wystroi Ci to Digitun na przykład i do tego jeszcze kilka osób w Polsce - można policzyć na palcach jednej ręki, ale można.
Kejsi
Dzięki za sprowadzenie na zimie i odpowiedź Miś, sprawdzę to.
Na emu można w każdej chwili przejść w drugą stronę może być za późno, kasę lepiej wydać na coś innego :-)
Kejsi
Strojenie wstępnie skończone na me7.5, udało się bez zmiany sterownika 🤫
Odcinka na 1,85 bara na sprężynie 0,6 bara jest moc 😀 przez te zarazę nie mogę skończyć strojenia ani nawet zmierzyć gdzieś na hamowni bo każdy "zaraza" w sick 😂
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.