Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: A45 AMG RACE START PROBLEM
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Mercedes AMG
mike991
tak jak w temacie włacząm sport + , sport mode launch control sie włącza i strzela jak z procy a za chwile zgasze gdzies pojde na pol godziny ruszam i jest" RACE START niemożliwy, patrz instr. obsługi."

ni cholery nie wiem o co kaman? ktoś cos miał tak , kiedys zauwazylem ze kierownica musi byc mega na prosto bo sie nie włączył launch ale dzis lekko naprawde lekko skreciem i tez sie lauch zalaczyl bez blędu, POMOCY Panowie i Panie
flapjck1
prawdopodobnie w instrukcji obsługi będziesz miał wyjasnienie
mike991
nie ma w instrukcji czemu sie tak dzieje, a on sie nie popsuł tylko czasem jakby cos wylaczone było a robie to dobrze skor sie odpala
MisioLBN
Pewnie auto jest madjrzejsze od jego wlasciciela i nie pozwala na strzelanie na zimnym motorze...
mike991
CYTAT(MisioLBN @ Sun, 09 Feb 2020 - 12:25) *
Pewnie auto jest madjrzejsze od jego wlasciciela i nie pozwala na strzelanie na zimnym motorze...


nie no bez jaj temeratura wszystko ok, to ze sie zarejestrowalem dzis to nie rob ze mnie debila :-)
kompot
Może być, że jakaś tempertatura lekko spada ponad wąski zakres, np. oleju w skrzyni.
MisioLBN
po 30 min stania zapomnij że masz temperature w skrzyni i motorze na odpowiednim poziomie żeby dawac w palnik
mike991
ok, panowie, napisane w skrócie 30 min itd, wszystko temp wody oleju jest ok

teraz doczytałem forum uk chyba , mozliwe ?

"I had the same issue. It's a fail safe built into the CLA45. You cannot race start if you have floored the car or driven at high RPM in the past km. Drive it lightly for a km or so and then try again. It will work." az sprawdze to moze ma sens

PiurielSR
Ma to sens. Ja też mam procedurę startu zrobiąną tak, że max 3x pod rząd można. Również musi być odpowednia temperatura wszystkiego itd, itp..

Myślę, że nie masz awarii a jedynie nie zawsze parametry wymagane do jej użycia są spełnione.
mike991
dokładnie Panowie, trzeba chwile normalnie pojezdzic i odpala normalnie, wiec wszystko git, pomogł kolega z YT

Temat zamkniety
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.