Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Przekładka z nierdzewki-kto wycina?
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
Kolo8966
Witam, szukam kogoś kto wycina przekładki z nierdzewki do odprężenia silnika, macie kogoś kogo polecacie?
radzio_gsi
CYTAT(Kolo8966 @ Tue, 28 Jan 2020 - 13:25) *
Witam, szukam kogoś kto wycina przekładki z nierdzewki do odprężenia silnika, macie kogoś kogo polecacie?


jak masz projekt to każda firma, która tnie laserem lub wodą.
krzysiek50
Jaki silnik? Może ktoś ma gotowce
Kolo8966
silnik z mazdy 6, 2.3l 166km, przedlift.
krzysiek50
Może być ciężko. Podzwon po ludziach na pewno ktoś da radę zeskanować uszczelkę i na jej podstawie wyciąć przekładkę.
FF2004
http://autouszczelki.pl/ -> Ja kiedyś u nich dorabiałem metalową grubszą uszczelkę. Podpytaj się.
mlody1921
FF2004 metalową czyli miedzianą ? z tego co pytałem ludzi nikt nie robi uszczelek metalowych tylko miedziane albo metalowe same przekładki
przema72
tam fabrycznie nie jest przypadkiem stalowa uszczelka ? jeśli tak to nie potrzebujesz przekładek dajesz po prostu dwie uszczelki razem
SONCU
MickeyGarage wycinali mi wysyłkowo na wzór oryginalnej, z kwasówki
przema72
ale jeśli ma stalowa uszczelkę mls to nie potrzebuje przekładki jak w uszczelkach grafitowych i odpręża to silnk w sam raz nie tak drastycznie jak w wypadku przekładki , a wydaje mi sie ze w tym silniku powinna być mls

choc teraz tak licze i o ile to ten silnik to masz

stopień sprężania 11:1 , srednice tłoka 87,5 , uszczelkę 0.6mm to strasznie cienka , jak dasz dwie to masz ledwo 1.2mm to odpręży ledwo do 10.5:1

nie mogę znaleźć ilu warstwowa to uszczelka , ja wielokrotnie bez problemów robiłem na 6warst , cometic robi odprężające po 5 warst , tylko ze danie 3 uszczelek może wyjść drożej niż dwie + przekładka

chyba ze to inny silnik i źle liczę
Kolo8966
uszczelka elringa ma chyba 0,4mm i tylko dwie warstwy, planowałem założyć z mpsa reinza ma 4 warstwy. Ale chyba pozostanę przy oryginale i po prostu machnę loctitem i powinno być ok. Oczywiscie przekładka będzie w środek uszczelki wkładana.
Seryjne sprężanie 10,8:1, przekładkę chcę dać 2mm co da mi jakieś 9,1-9,2.
respect2
Mickey Garage
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.