Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Sprzęgło E46
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
lukalski
Cześć wszystkim,

Po ostatnim upalaniu poleciało mi sprzęgło sad.gif silnik m54b22. Chce wsadzić coś mocniejszego, tarcze dałbym do obicia kevlarem i odchodziłbym zamach. Tylko od czego taki zestaw podejdzie? Chyba najlepszy będzie komplet z m54b30 tylko czy to jest do założenia przy tym silniku? No i odstrasz mnie trochę dwumas.

Bmka typowo pod drift (dopiero zaczynam).

pozdro
Krasek
CYTAT(lukalski @ Tue, 07 Jan 2020 - 22:39) *
Cześć wszystkim,

Po ostatnim upalaniu poleciało mi sprzęgło sad.gif silnik m54b22. Chce wsadzić coś mocniejszego, tarcze dałbym do obicia kevlarem i odchodziłbym zamach. Tylko od czego taki zestaw podejdzie? Chyba najlepszy będzie komplet z m54b30 tylko czy to jest do założenia przy tym silniku? No i odstrasz mnie trochę dwumas.

Bmka typowo pod drift (dopiero zaczynam).

pozdro


Tragedia sie stanela, przypalone sprzeglo, zestaw od m54 3.0 różni sie tylko dociskiem i pasuje p&p, żadne kevlary tu nic nie pomoga można dać jeszcze docisk z 3.0d m57 lub Sachs performance, odchudzony jednomas z m50,
Dabrowsky94
Jednomas można zrobić z dwumasy albo M50.
W 28/B30 jest też tarcza 240mm zamiast 228mm, a co za tym idzie faktycznie inny docisk.
Obij tarcze kevlarem 240mm, blacha spokojnie ogarnie i wrzuć docisk z M57. Mogę Ci dać namiar na kogoś kto zajmuje się sprzęgłami i wiele aut w profesjonalnym drifcie lata na jego sprzęgłach. Pisz na priv.
lukalski
W m57 też jest chyba taka sama tarcza ? Komplet zawsze wyjdzie taniej.
Koła od m50 nie mogę znaleźć, ma ktoś może na sprzedaż ?

Czy taki zestaw podjedzie też pod m52b28 ?

A bmka gnije pod domem sad.gif

Pzdr
KonradGT
Mam jednomas do sprzedania jakby co.
deejey!
Dużo zależy jaka skrzynia. Bo jak ma tam 6biegów to będzie trochę inaczej niż w przypadku 5 biegowej skrzyni...

Jak do driftu to najtaniej spieka zrobić zamiast fabrycznej tarczy i tyle. Docisku ani zamachu nie szkoda bo to można kupić na każdym szrocie z angolami...
lukalski
Kupiłem gotowy zestaw. Jednomas M50 (~6kg), Sprzęgło 240 kevlar i docisk z m57. Jak by ktoś chciał kontakt do gościa to PW.

Obdzwoniłem wszystkie szroty w Olsztynie i ani zamachu ani nawet tarczy nie mieli. Na OLx tez ciężko coś znaleźć, to chodliwy towar.
tdik
CYTAT(lukalski @ Thu, 23 Jan 2020 - 21:15) *
Kupiłem gotowy zestaw. Jednomas M50 (~6kg), Sprzęgło 240 kevlar i docisk z m57. Jak by ktoś chciał kontakt do gościa to PW.

Obdzwoniłem wszystkie szroty w Olsztynie i ani zamachu ani nawet tarczy nie mieli. Na OLx tez ciężko coś znaleźć, to chodliwy towar.

Można prosic namiar
kamil7s
Ponoć docisk z m57 to się nie nadaje za bardzo do kopania, tak samo jak e46 320i do driftu. Chyba ze na łysych dojazdówkach, bo na pewno nie na normalnych oponach. Przypuszczam ze zajechales sprzęgło bo ten silnik jest zwyczajnie za słaby, zajedziesz i drugie.
Mis
Jak ma blaszane samoregulatory i je zaspawa się to można kopać, inaczej przestawia się samoregulacja często.
Dabrowsky94
Myślę, że jeśli skorzystał z mojego namiaru to problemu ze sprzęgłem nie będzie żadnego, o ile dobrze określił potrzeby. wink.gif
lukalski
Docisk z M57 jest ok tylko podobno czasami się przycina i to jest jakiś tam problem.

Faktycznie 320i jest trochę za słabe, ale na początek jest spoko nie ma co narzekać. Kumpel ma Sierre 120KM i też daje radę.

Myślę że już nadeszły te czasy, że lepiej brać e46 do driftu niż e36, przynajmniej dla początkującego. Budy zdrowsze, więcej tego na rynku, części więcej, ceny jak z golfa nic tylko brać wink.gif



pszczelaszkov
Sierra to jednak troche inna klasa wagowa. Sierra jest z gazety.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.