Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Montaż czujnika temperatury oleju
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
Dmj
Cześć
Chcę zamontować czujnik temperatury oleju w swoim samochodzie, w którym jest chłodnica oleju z podstawką z termostatem. I teraz pytanie czy jeżeli przykręcę drugą podstawke z czujnikiem na podstawke z termostatem ktora jest fabrycznie to czy taki pomiar ma w ogole sens? O ile mi sie wydaje bedzie wtedy pokazywalo temperature oleju swieżo po wyjsciu z chlodnicy i zastanawiam sie czy takie cos ma racje bytu
Ziuzio
Nagwintuj śrubę banjo, która przykręca przewód powrotny z chłodnicy oleju. Starsze modele tego silnika miały tak w oryginale umiejscowiony czujnik temperatury oleju.
Dmj
CYTAT(Ziuzio @ Tue, 07 Jan 2020 - 17:17) *
Nagwintuj śrubę banjo, która przykręca przewód powrotny z chłodnicy oleju. Starsze modele tego silnika miały tak w oryginale umiejscowiony czujnik temperatury oleju.

Ciekawe info, nie wiedziałem tego. Dzięki Ziuzio, jak zawsze można na Ciebie liczyć biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.