Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wybór bramy garażowej . Wisniowski , horman , krispol
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Off-topic
plastek
Witam , stoję przed wyborem dwóch bram garażowych. Mówimy o bramie segmentowej m

Firma Krispol 7500zł
Gross 8000zł
wiśniowski 10100zł

Pytanie czy warto dopłacić do bram wisniowskiego? Czy będzie to samo co np Krispol o ktorym slyszalem kilka dobrych opinii na forum ale niestety z lat poniżej 2010. Ktoś używa Krispola obecnie , albo kupywał go niedawno i może powiedzieć coś wiecej o tych bramach? Wybór niestety muszę podjąć jak najszybciej a w głowie ogromny mętlik...

Są to bramy to garazu wolnostojącego , w którym bede pracował raz w tygodniu , otwierane max raz dziennie . Automaty wiśniowski ma w pakiecie za + 800zł , ale chyba warto dołożyć do bardziej markowego napędu i dokupić go oddzielnie ?

Pozdrawiam
16vg60
Jakie wymiary bram,ja zamówiłem ostatnio ale rolowane ,bo nie zajmują miejsca nad powierzchnią użytkową i wychodzą taniej bo to już gabaryt przemysłowy ,a na trzech sztukach trochę już naleci
plastek
Wymiary szerokosc 300x225 i druga trochę wyższa. Pod busa itp 300x290.

Dziś jest promocja na bramy krispol ok 20 procent wiec pytanie czy ta brama jest coś warta ?
adamlass
Brama jak brama. Moim zdaniem dołóż do lepszego mechanizmu.
Stander_M
Mam krispol mechanizm somfy wszystko działa bardzo dobrze
A d a m
Ja mam novoferm i hormann w dużych przemysłowych wydaniach i nie widzę żadnej różnicy więc do domu Krispol będzie dobry.
plastek
OK , zamawiam dziś Krispola bo jest na niego promocja , napęd kupie CAME i set powinnien działac. Mam nadzieje ze nie będzie czego żałować smile.gif
Lefty
Od pół roku mam 2 bramy Krispol 300 i 350cm z automatami Krispol Starcus 1000. Właśnie kupuje trzecią 5m. Jakość super jak na razie smile.gif
Jak masz ciepłe pomieszczenie to bierz z pianki 6cm, a nie 4cm.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.