Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Panewki korbowodowe s54
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
m52owner
Pacjent to s54b32 polift.Po rewizji panewek okazało się że czas najwyższy na wymianę. Siedzą teraz nie oryginalne panewki ,niewiem co to za firma-logo "CL "?
Zmieniał ktoś w tym silniku na panewki KingRacing albo ACL? Warto się w to pchać ,czy tylko OEM? Silnik będzie upalny na torze ,do panewek będzie pewnie zaglądanie co sezon.W serwisie panewy ok 2500zł więc jakby nie patrzył aftermarketowe 4x taniej.
maaaad
Skoro CL to może Clevite?
m52owner
Z tego co wygooglowałem to clevite mają napis Clevite na panewkach
Slawo2000
Wydaje mi się, że gdzieś w necie widziałem panewki z oznaczeniem CL i były opisane chyba jako OEM BMW
m52owner
I co, nikt nie jeździł na aftermarketowych panewkach w s54? Tylko oem?
kidzio_r5gtt
ktoś jeździ bo sprzedają się nie najgorzej... na pewno parę mocnych projektów z turbo na nich jeździ

http://re5pect.pl/panewki-korbowodowe-acl-...s54b32-std.html
done4
W silniku hondy który poskładałem na panewkach King Racing obróciło panewkę na torze, może to tylko przypadek bo tylko jeden silnik poskładałem na tych panewkach ale niesmak pozostał.
Dla porównania, kilka takich samych silników poskładanych na panewkach ACL i Taiho - żadnych problemów (silniki również używane na torze).
Słyszałem też kilka negatywnych opinii o panewkach King Racing, o ACL same pozytywne.
Mis
Kingi to gówno, sam sprawdziłem kilka razy.
m52owner
Tak na przyszłość to te panewki ze znakiem CL to fabryczne panewy BMW do s54 polift.Zamówione nowe w serwisie przyszły takie same.Nie wiem dlaczego zastosowano takie dziwne oznaczenie ,zawsze na panewach było po prostu logo BMW.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.